Через будівництво експресу до «Борисполя» приватні власники лишилися землі

02.08.2018 13:24
 • За його словами, український уряд поспішає запустити експрес до кінця року, але при цьому не вирішив питання оформлення земельних ділянок, які використовуються для прокладення залізничних колій.

  «Уряд вирішив, а прем’єр-міністр запланував вже до кінця цього року попіаритися як великий “господарник”, перерізати стрічку і урочисто прокотитися в блакитному вагоні. Тому будівництво вже у всю йде, але якщо ви ненароком заглянете на публічну кадастрову карту, то з інтересом виявите, що частина вже побудованого знаходиться на земельних ділянках, які перебувають у приватній власності», – написав Мартин у Facebook.

  Мартин також вказав номери двох земельних ділянок, на яких, за його словами, пролягли вже побудовані об’єкти –3220880900:09:003:0043 та 3220880900:09:003:0042.

  Він додав, що за проектом частина траси, яка продовжує будуватись, перетинає ще одну приватну земельну ділянку. Як стверджує Мартин, ця ділянка має номер 3220880900:09:003:0060.

  На його думку, влада «не збирається викупати ці землі для суспільних потреб» та змінювати їх цільове призначення.

  «Загалом, це прекрасний приклад шанобливого ставлення до приватної власності в нашій країні. При тому, що є спеціальне законодавство і процедури для експропріації приватної нерухомості для інфраструктурних проектів, дотримуватися всі юридичні формальності ой як не хочеться. Адже це довго. А вибори вже на носі. Тому, головне – щоб рейки і шпали лежали аж бігом», – вважає Мартин.

  Нагадаємо, що уряд у лютому ухвалив розроблений ПАТ «Укрзалізниця» проект будівництва швидкісної лінії залізничного сполучення в «Бориспіль».

  Згідно з проектом, лінія буде прокладена від вокзалу «Київ-Пасажирський», через станцію «Видубичі» до терміналу D аеропорту «Бориспіль». Розрахунковий час у дорозі – 35 хвилин.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: