Що було подивится на виставці «Агропорт південь Херсон»

02.08.2018 11:11
 • Компанія АМАКО, офіційний дистриб’ютор сільськогосподарської техніки Massey Ferguson, Maschio Gaspardo та іншої взяла участь у аграрній виставці – Агропорт Херсон – 2018.

  На захід з’їхались аграрії не тільки з Херсонської області, а й з Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей, а також з інших регіонів України. На нашому стенді були представлені передові моделі самохідної і причіпної сільськогосподарської техніки таких компаній як: Massey Ferguson та Maschio Gaspardo. Але про все по порядку.

  Ефективна новинка

  Отже, головною окрасою експозиції стала новинка цього року, колісний трактор Massey Ferguson 6713. Універсальний, простий та ефективний – кращий вибір в сегменті 130 к.с. серед імпортних тракторів, по праву вважається лідером в своєму класі. Високий функціонал який був взятий із більш потужних серій тракторів втілений в даному тракторі, а саме, потужний турбований двигун AGCO POWER, механічна трансмісія із електрогідравлічним перемиканням напрямку руху та режимом POWER SHATLE при якому перемикання передач відбувається без використання щеплення, електрогідравлічне управління включенням переднього приводу та блокування диференціалів, електроне управління триточкової навіски із підйомністю 5200 кг, електрогідравлічне ввімкнення ВВП. Це ті особливості які виділяють даний трактор серед інших виробників.

  Потужний флагман

  В ході виставки наші фахівці продемонстрували українським аграріям моделі тракторів, що вже їм полюбилися. Флагман Massey Ferguson 8737 – трактор має потужність 370 к.с. і втілив у собі всі передові технології, покликані мінімізувати витрату палива і зробити роботу максимально продуктивною. Всі перераховані особливості є поєднанням ефективної взаємодії двигуна AGCO POWER та безступеневої трансмісії Dyna VT, в сумі дають максимально високі тягові показники та низьку витрату палива, дані яких були підтвердженні сотнями проведених демо показів та відгуками власників тракторів.

   “Фаворит” Вірастюка

   Особливий інтерес відвідувачів викликав Masgsey Feruson 7722. Навіть стронгмени, що встановлювали рекорд України по перетягуванню комбайна загальною вагою 14 тон, де головним суддею був власник титулу «Найсильніша людина планети», заслужений майстер спорту міжнародного класу — Василь Вірастюк, не змогли пройти повз та зробили декілька світлин на пам’ять. Також був представлений навантажувач Massey Ferguson ТН.7038 – із самою продуктивною гідравлічною системою 190 л/хв. в сегменті семи метрових телескопічних навантажувачів із вантажопідйомністю вантажу до 3,8 т на максимальному вильоті стріли, не кожний виробник похвастається такими характеристиками та MASCHIO GASPARDO PRESTO – легка дискова борона (лущильник), яка ідеально підходить для подрібнення рослинних залишків і передпосівної підготовки. Агрегат доступний в напівнавісному варіанті зі складеною рамою робочою шириною від 4 до 6 м, а також з декількома варіантами ріжучих дисків на вибір.

  Оригінальні запчастини

  Крім того, на стенді була представлена ​​широка експозиція оригінальних запасних частин та інші витратні матеріали. Нажаль, погодні умови дещо змінили формат участі у виставці і унеможливили показ техніки в роботі. Але маємо надію, що в наступному році нам все ж вдасться здивувати наших відвідувачів майстерністю та професіоналізмом наших експонатів. Сподіваємося, що професійні консультації наших фахівців, в поєднанні з найкращими технічними рішеннями, дозволило гостям нашого стенду отримати актуальну та корисну інформацію. Стежте за нашими новинами та не проґавте можливості побачити техніку в роботі на інших аграрних заходах.

  За матеріалами: АМАКО

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: