Аграрії Херсонщини розповіли, коли в Києві чекати на першу баржу з кавунами

01.08.2018 14:57
 • Аграрії Херсонщини готуються відправити в Київ першу в цьому сезоні баржу з кавунами, очікується, що смугасті ягоди з неї потраплять на прилавки столичних магазинів після 10 серпня. Про це повідомив директор компанії «Південний експорт ЛТД» Олександр Мусієнко у блозі на «Агроінсайдері».

  «Цього року кияни зможуть знову насолодитися херсонськими кавунами. 500 тонн солодкої ягоди будуть доставлені з південних полів баржею компанії «Нібулон» прямо в столицю, на Поділ. Спочатку у нас були плани завантажити кавунами баржу на Київ 25-26 липня, але погода внесла невеликі корективи — пішли дощі, і тепер завантаження змістилася приблизно на 5 серпня», – написав Мусієнко. Він додав, що транспортування баржою дозволяє скоротити псування товару через поганий стан автомобільних доріг із Херсонщини.

  За словами Мусієнко, навантаження баржі займе 1-2 дні, після цього вони проведуть в дорозі ще близько 5 днів, і після 10 серпня можна вже чекати ягоду в столичній мережі супермаркетів «Сільпо».

  Фахівець повідомив, що спершу відправити баржу з кавунами до Києва планували 25-26 липня, однак завадили затяжні дощі. І тепер дата завантаження змістилася приблизно на 5 серпня. Очікується, що навантаження займе 1-2 дні, після цього кавуни проведуть в дорозі ще близько 5 днів, і після 10 серпня смугасту ягоду можна буде побачити на прилавках київських супермаркетів.

  Мусієнко зазначив, що це буде друга після багаторічної перерви доставка кавунів до Києва по Дніпру.

  На Київ планують відправити чотири баржі. Цікаво, що торік збиралися відправити таку саму кількість суден. Однак завадила аномальна спека – на полях температура доходила до 55 градусів. Через спеку практично весь урожай кавуна і дині згорів.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: