III Міжнародна зернова конференція GRAIN UKRAINE 2018

30.07.2018 18:54
 •  

  Титани аграрного ринку зустрічаються на GRAIN UKRAINE 2018!

  7-8 вересня в Одесі відбудеться III Міжнародна зернова конференції GRAIN UKRAINE 2018, присвячена викликам і ризикам  аграрного сезону в контексті експорту зернових. 

  Унікальність конференції GRAIN UKRAINE 2018 – особливі умови для нетворкінгу: обидва дні передбачають зустрічі один-на-один для переговорів і підписання ділових контрактів. У перший день на учасників чекає велика кубинська вечірка на “Міському ринку їжі”, а в другий день – налагодження ділових і дружніх зв’язків у клубі PlyazNik. 

  На конференцію  приїде понад 400 представників аграрної сфери, щоб обговорити головні виклики для зернового ринку і знайти шляхи вирішення існуючих проблем. Компанії з 10 країн візьмуть участь в Grain Ukraine. 

  Тему експортного потенціалу України на Grain Ukraine розкриє Ольга ТрофімцеваТакож учасники конференції обговорять інфраструктурні проблеми України, кліматичні зміни та нові ринки збуту чорноморського зерна. 

  На GRAIN UKRAINE 2018 відбудуться дискусії про операційної ефективності, еволюції управлінських рішень і інноваціях в аграрному бізнесі. Заключна сесія першого дня конференції буде присвячена роботі в умовах інфраструктурних обмежень. 

  Grain Ukraine стала одним з найбільш очікуваних літніх зернових подій, на якій можна зустріти всіх ключових гравців ринку, а також офіційних осіб, представників міжнародних фондів та посольств. 

  Встигніть забронювати місце за спеціальним промокодом “zerno” до 7 серпня (на 2000 грн вигідніше стандартної ціни):

   

  www.grain-ukraine.com

  forum@ideasfirst.info

  тел +38 044-362-59-14

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: