III Міжнародна зернова конференція GRAIN UKRAINE 2018 | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

III Міжнародна зернова конференція GRAIN UKRAINE 2018

500h350.jpg
Дата проведення події: 
07 вересня 2018 09:00
08 вересня 2018 20:00
Місце проведення: 
Конференц-холл «Сади Перемоги», вул. Академічна, 28, Одеса
Організатори заходу: 
Компанія Ideas First

 

Титани аграрного ринку зустрічаються на GRAIN UKRAINE 2018!

7-8 вересня в Одесі відбудеться III Міжнародна зернова конференції GRAIN UKRAINE 2018, присвячена викликам і ризикам  аграрного сезону в контексті експорту зернових. 

Унікальність конференції GRAIN UKRAINE 2018 - особливі умови для нетворкінгу: обидва дні передбачають зустрічі один-на-один для переговорів і підписання ділових контрактів. У перший день на учасників чекає велика кубинська вечірка на “Міському ринку їжі”, а в другий день - налагодження ділових і дружніх зв’язків у клубі PlyazNik. 

На конференцію  приїде понад 400 представників аграрної сфери, щоб обговорити головні виклики для зернового ринку і знайти шляхи вирішення існуючих проблем. Компанії з 10 країн візьмуть участь в Grain Ukraine. 

Тему експортного потенціалу України на Grain Ukraine розкриє Ольга ТрофімцеваТакож учасники конференції обговорять інфраструктурні проблеми України, кліматичні зміни та нові ринки збуту чорноморського зерна. 

На GRAIN UKRAINE 2018 відбудуться дискусії про операційної ефективності, еволюції управлінських рішень і інноваціях в аграрному бізнесі. Заключна сесія першого дня конференції буде присвячена роботі в умовах інфраструктурних обмежень. 

Grain Ukraine стала одним з найбільш очікуваних літніх зернових подій, на якій можна зустріти всіх ключових гравців ринку, а також офіційних осіб, представників міжнародних фондів та посольств. 

Встигніть забронювати місце за спеціальним промокодом "zerno" до 7 серпня (на 2000 грн вигідніше стандартної ціни):

 

www.grain-ukraine.com

forum@ideasfirst.info

тел +38 044-362-59-14