В Україні виготовлятимуть томатний порошок

30.07.2018 09:30
 • Про це  розповів фінансовий директор компанії Agrofusion Іван Сакаль під час агропромислової виставки «Агропорт Південь  Херсон 2018».

  «Щорічні темпи приросту компанії на рівні 30%, це показники як зростання обсягу виробництва, так і фінансові. В цьому році ми плануємо переробити 700-750 тис. т томатів, хоча в минулому році цей показник був на рівні 500 тис. т. Такий ріст виробництва пов’язаний з запуском влітку 2017 року нового заводу в Снігурівці (Миколаївська обл.)», – відзначає Іван Сакаль.

  За його словами, на цій ділянці ведеться будівництво заводу з виробництва томатного порошку, який планується запустити в 2019 році.

  «Це найпопулярніший продукт у Європі, і ми сподіваємося, що наступного року запустимо завод. Для компанії на сьогодні велика проблема – потреба в збільшенні земельного банку. Коли запрацює новий завод, обсяг томатної пасти, яку Agrofusion зараз виготовляє, буде спрямовано на переробку томатного порошку, і ми матимемо дефіцит томатної пасти», – розповідає Іван Сакаль.

  За підрахунками компанії, щоб розпочати виробництво томатного порошку і зберегти на сучасному рівні виробництво томатної пасти, необхідно збільшити земельний банк компанії на 6 тис. га.

   

  За матеріалами: agroportal

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: