Агробізнесу пропонують гранти до 200 тис гривень за інноваційні проекти

27.07.2018 14:40
 • «Малі інноваційні гранти» будуть надані виробникам овочів, фруктів, ягід, горіхів, меду, агропідприємствам, які зможуть продемонструвати нові та інноваційні підходи для доступу до нових ринків, ухвалення нових стратегій пошуку/закупівель, підвищення продуктивності обробки та/або післязбиральної доробки, поліпшення логістики, прийняття ефективних комунікаційних/управлінських і/або інформаційних технологій ланцюжка поставок», — заявив він.

  За інформацією UHBDP, грант можуть отримати:

  жінки – власниці аграрного бізнесу або жінки, які представляють бізнес-групу чи кооператив,

  чоловіки – власники аграрного бізнесу, які тісно співпрацюють (мають партнерські відносини) переважно з жінками-виробниками, які працюють у сільській місцевості,

  сімейні підприємства.

  Зазначається, що обов’язковою умовою – є офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ)

  Згідно даних Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, метою грантів є сприяння розвитку жіночого підприємництва у сільській місцевості та покращення умов праці в плодоовочевому секторі. А також розширення можливості жінок у напрямку прийняття бізнес-рішень.

  «Реалізація інноваційних ідей, що сприяють сталому розвитку на існуючому ринку або проникненню на новий ринок. Отримання додаткової вартості, підвищення обсягів виробництва без збільшення масштабів виробництва, зниження фізичних зусиль і часу, що витрачається, збільшення терміну життя продукту», — озвучили свої очікування в UHBDP.

  На що можна отримати грант? Приклади

  На створення умов для доступу до нових ринків (наприклад: експорт, нішеві ринки, канали збути, сертифікація та інше).

  На підвищення доданої вартості (наприклад: післяврожайна доробка, агрегування від інших фермерів, особливо дрібних фермерів та інше).

  На підвищення врожайності, продуктивності праці/або на розширення виробничих потужностей (наприклад: післязбиральна доробка, логістика холодного ланцюга, холодне зберігання та інше).

  На удосконалення ринкових інформаційних систем, технологій та/або комунікацій.

  З 1 вересня 2018 року на сайті uhbdp.org слід заповнити форму-ессе (опис свого бізнесу за планом, посилання на форму буде надано в оголошенні). Апліканти, які подали ессе, з 1 жовтня 2018 року на електронну адресу отримують посилання доступу до онлайн тренінгу, який допоможе заповнити грантову онлайн-заявку. Після проходження тренінгу апліканти отримують посилання на заповнення грантової заявки.

  Термін подачі заявок на отримання гранту з 1 по 15 листопада 2018 року. Всі заявки будуть розглянуті комітетом MEDA. Очікується, що результати конкурсу будуть оголошені на сайті uhbdp.org та на сторінці Проекту у Facebook наприкінці 2018 року.

  За матеріалами: landlord.ua

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: