Виробник “Нашої Ряби” заявив про підтримку медичних ініціатив в Україні

26.07.2018 14:44
 • “Щорічно МХП виділяє значні суми фінансової допомоги на підтримку медичних проектів у місцях розташування підприємств Групи та вживає заходів для мінімізації впливу діяльності холдингу на довкілля. Для цього в бюджеті передбачені кошти, які будуть спрямовані на «здорові» ініціативи громад протягом року”, – йдеться в повідомленні. 

  За перше півріччя вже є важливі досягнення соціального партнерства підприємств Групи з громадами у місцях розташування виробничих потужностей холдингу. За умовами підписаних меморандумів про співпрацю з медичними закладами вони сприяють проведенню безкоштовних виїзних обстежень людей. Окрім того, коштом компанії здійснюють ремонт сільських ФАПів, закуповують медичне обладнання та лікарські засоби для лікарень, облаштовують медичні пункти в селах. 

  “Ще одним важливим напрямом соціальної підтримки населення підприємствами Групи МХП є  сприяння реалізації вимог Закону №7117 «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Для цього компанія виділяє кошти на облаштування медамбулаторій сімейного типу в тих населених пунктах, де їх раніше не було, забезпечує усім необхідним, а також допомагає з оформленням дозвільної документації”, – підкреслюють в МХП. 

  Згідно повідомлення, щороку масштаби «здорових» ініціатив МХП розширюються, з’являються нові проекти та важливі напрями співпраці з громадою. Успішна реалізація проекту «Здорові люди — здорова громада», який уже кілька років поспіль втілює компанія, дала добрі плоди і довела свою ефективність. Завдяки активній участі холдингу в підтриманні медичних ініціатив у різних куточках України вдалось вчасно запобігти ускладненням хронічних захворювань та тих, які складно піддаються лікуванню, зокрема, онкологічних та серцево-судинних. Активна участь громадян та численні слова вдячності людей за допомогу дають стимул не зупинятися на досягнутому і розширювати напрями соціального партнерства.

   

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: