США і Китай побудують під Одесою суперсучасний причал за $250 млн

25.07.2018 12:15
 • Будівництво терміналу обговорювалось на зустрічі голови облради Анатолія Урбанського з директором компанії «European Agro Investment Company» Ukraine Галиною Бринзянник.

  «Предметом зустрічі було обговорення реалізації масштабного інвестиційного проекту вартістю 250 мільйонів доларів США на території державного підприємства «Морський торговий порт «Чорноморськ», – йдеться в середу в повідомленні прес-служби.

  Повідомляється, що кошти на реалізацію проекту будуть залучены з фондів двох міжнародних компаній – китайської Touchstone Capital Group Holdings Limited та американьскої Navigator Principal Investors LLC.

  Універсальний перевантажувальний комплекс за усіма європейськими стандартами планується побудувати на причалах порту №7, №8 та №9. Роботи буде проведено з урахуванням того, щоб об’єкти інфраструктури порту використовувалися компанією максимально ефективно і прибутково.

  «Створення сучасного перевантажувального комплексу дозволить задовольнити потреби порту в експортно-імпортній складовій, а також дасть змогу залучити до співпраці сторонніх вантажовласників та збільшити вантажообіг. Згідно з розрахунками, кількість суден, які заходять у порт збільшиться на 350 за рік, розрахунковий річний вантажообіг складатиме 10,920 мільйонів тон вантажів широкої номенклатури», – цитує прес-служба обларди Бринзянник.

  В свою чергу голова обласної ради Урбанський зазначив: «Здійснення інноваційного, технологічно-сучасного проекту у форматі державно-приватного партнерства – це взаємовигідне співробітництво, яке сприятиме не тільки розвитку інфраструктури порту, а й покращенню бізнес клімату в регіоні. Безумовно, ще одною важливою складовою співробітництва порту із приватним інвестором – соціальна відповідальність компанії».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: