Австрія закликала Україну відмінити заборону на експорт деревини

25.07.2018 11:22
 • У понеділок стало відомо, що Порошенко ветував прийнятий Верховною Радою України на початку липня закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів і запобігання неналежному переміщенню необроблених лісоматеріалів”.

  Закон запроваджує кримінальну відповідальність за експорт лісу-кругляка і забороняє експорт дров, під виглядом якого, на думку екологів, в останні роки з України вивозилася необроблена деревина.

  «Порошенко наклав вето на запровадження заборони на експорт дров, це важливий крок до виконання Україною міжнародні зобов’язання. Захист лісів, боротьба з нелегальною лісозаготівлею, експортні заборони не є корисними. Заборону на експорт необробленої деревини потрібно зняти найближчим часом», – йдеться в повідомленні посольства в Twitter.

   Нагадаємо, Верховна Рада України у 2015 році запровадила ембарго на експорт лісу-кругляка. ЕС протягом дового часу наполягав на відміні цієї заборони, однак Україна не погодилась і це у 2017 році стало причиною ненадання Україні 600 мільйонів евро фінансової допомоги від Євросоюзу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: