У Держлісагенстві гостро відреагували на нападки Гройсмана за контрабанду лісу

24.07.2018 20:30
 • На минулому тижні Україна опинилася в центрі міжнародного скандалу, британська неурядова організація Earthsight, яка займається захистом лісів, опублікувала доповідь, згідно якої Україна в умовах діючого ембарго на експорт залишається основним постачальником незаконної деревини до ЄС. На цій підставі Кабмін України терміново дав доручення провести розслідування можливих порушень в українському лісовому господарстві.

  «Мені здається, що ця ситуація була кимось інспірована, або комусь безпосередньо вигідна», – сказав Бондар у вівторок в інтерв’ю «Сфера-ТВ.Луцьк».

  Він зазначив, що в ході розслідування, проведеного Держлісагентством, встановлено, що Earthsight була заснована лише в 2015 році і на сьогодні в цій організації працює лише один співробітник – директор компанії.

  За словами Бондаря, все дослідження ситуації в українській лісовій галузі базується на інформації громадських активістів з України, яка не підкріплена ніякими доказами.

  «Вони не користувалися офіційними державними статистичними даними, тому говорити про, якісь серйозні системні аргументи, які наведені, ми в даній ситуації не можемо. Все побудовано на припущеннях, все побудовано на здогадках, все побудовано на висловленнях неофіційних осіб, які в свою чергу ніяких доказів не надають», – сказав заступник голови Держлісагентства.

  На його думку, «будувати серйозну державну політику, або відношення до держави, на таких фактах і аргументах не правильно».

  Він додав, що був здивований бурхливою реакцією на цю публікацію прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. На а його думку, прем’єр був «не зовсім правильно проінформований». В той же час Бондар додав, що лісгоспи «зможуть довести свою невинуватість», оскільки, за його інформацією, «всі вони працювали абсолютно в законній площині, і якщо відбувався експорт він відбувався за всіма законами України і всю необхідну документацію, яка наявна наші підприємства вони можуть надати».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: