Система змінних ковзанок «ДУКАТ»: для всіх типів землеробства, ґрунтів і регіонів

23.07.2018 16:43
 • Про особливості роботи і застосування кожного з них розповідає головний конструктор «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» Олексій Гриненко.

  Олексій Гриненко, головний конструктор «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН»:

  – Зубчастий коток застосовують для розпушування верхнього і ущільнення підповерхневого шару ґрунту, руйнування кірки, грудок і вирівнювання зораного поля.

  Для передпосівної підготовки рекомендується вибрати каток, який добре працює з вологи. Таким пристосуванням є гумовий каток, який не забивається грунтом липкої і вологої консистенції.

  Для агресивного впливу на ґрунт і рослини використовують тарілчастий каток, який залишає пухку, стійку до коркоутворення поверхню грунту. 

  По зволоженому грунту також підійде П-подібний каток: нечутливий до налипання землі і до каменів, завдяки функції самоочищення не потребує додаткового обслуговування. Борона, оснащена П-образними катками, легко справляється як з м’яким ґрунтом, так і з важкопрохідними і кам’янистими грунтами. За рахунок контакту «грунт з грунтом» П-подібний профіль створює ефект зворотного ущільнення, досягається оптимальний баланс водно-температурного режиму і хороша повітропроникність, що сприяють хорошим врожаям.

  Стандартний прутково-клітьовий каток в народі часто називають гратчастим. Робоча поверхня такої конструкції створюється з великої кількості прутів, які розташовуються на відстані один від одного. У процесі роботи грудки землі потрапляють у прути і за рахунок обертання руйнуються, що на виході дає вже більш дрібні грудочки землі.

  У своїх розробках ми спираємося на запити і потреби аграріїв і створюємо техніку, здатну вирішувати будь-які агрономічні завдання сільгоспвиробників. Ми тісно співпрацюємо з провідними аграрними університетами і науково-дослідними інститутами країни в рамках освітньо-інноваційного кластера «Агротехніка». За результатами спільних досліджень і випробувань у сфері агроінженерії ми впроваджуємо нові технології, щорічно оновлюючи лінійку сільгоспагрегатів. Дана програма плідної навчально-науково-виробничої співдружності дозволяє нам отримувати максимально точні показники роботи дослідних зразків техніки, на основі яких ми вносимо зміни в конструкцію агрегатів, випускаємо новинки і рухаємося в напрямку інновацій. Зараз ми активно працюємо над масштабним проектом, який включає в себе розробки Smart-технологій і техніки для точного землеробства.

  Запрошую всіх аграріїв країни оцінити роботу всіх типів ковзанок, а також інших оновлень серійних агрегатів «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» на IV Міжнародному Дні Поля LOZOVA MACHINERY, який відбудеться 26 липня в смт. Краснопавлівка Лозівського району Харківської області.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: