Ляшко звинуватив президента в захисті контрабанди лісу

23.07.2018 16:16
 • У понеділок стало відомо, що Порошенко наклав вето на прийнятий Верховною Радою України на початку липня закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів і запобігання неналежному переміщенню необроблених лісоматеріалів”, який ліквідує можливість незаконного експорту з України необробленої деревини під виглядом експорту дров. Документ також передбачає введення кримінальної відповідальності за контрабанду деревини. Офіційно поки що не відомо, які зміни президент вимагає внести до документу.

  «Президент наполягає на виключенні норми щодо заборони експорту дров. Це означає, що він бере на себе повну відповідальність за шалену контрабанду лісу під виглядом дров і захищає мародерів, які продають за безцінь національні багатства України. Внаслідок затримки із підписанням документу тонни деревини будуть вивезені, а тисячі підприємств залишаться без сировини і замовлень», – написав Ляшко у понеділок у Facebook.

  Він додав, що «так чи інакше доб’ється запровадження кримінальної відповідальності за контрабанду лісу. «Продавати європейцям за безцінь наш ліс і позбавляти українців роботи та можливості дихати свіжим повітрям я не дозволю», – заявив політик.

  Нагадаємо, на минулому тижні прем’єр Володимир Гройсман дав доручення правоохоронним і фіскальним органам провести розслідування можливих незаконних вирубок і експорту за кордон українського лісу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: