На Сумщині ДФС скосила урожай у агрофірми на користь держави

22.07.2018 12:00
 • Провівши власне розслідування, Віктор виявив, що техніку на роботи підрядила Державна фіскальна служба. Представник служби Сергій Бик пояснив, що буцімто інформацію щодо цього поля – засіяного, мовляв, «самозахватом» — їм надало головне управління Держгеокадастру в Сумській області. Відтак податківці прийняли рішення: скосити врожай на користь держави. Перед тим, як взятися до справи, — пояснив С. Бик, — податківці надіслали запит до Хотінської ОТГ щодо персоналій орендаря, а для самого фермера на спірному полі залишили таблички-попередження, що «посіви належать державі». На що Віктор Фоменко наполягає, що інформація про таблички є неправдивою.

  Голова Хотінської об’єднаної територіальної громади Микола Торяник пояснив: «Офіційний лист від ДФС щодо цього поля ми отримали наприкінці червня. Одразу ж нашу землевпорядницю я направив до Держгеокадастру з договором оренди, де сторони – фермер Фоменко і наша сільрада… Тому діями ДФС я здивований не менше, ніж фермер».

  На даний момент директор агрофірми «Хотінська» Віктор Фоменко написав заяву про повернення незаконно вилученого в нього врожаю на ім’я начальника головного управління ДФС в Сумській області.  

  За матеріалами: propozitsiya.com

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: