На Дні Поля LOZOVA MACHINERY представить всі прем’єри 2018 року

20.07.2018 11:08
 • «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» йдуть по шляху інноваційного розвитку та щорічно поповнюють свою лінійку новинками сільгосптехніки, а також оснащують новими опціями серійні вироби. «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» підготували для аграріїв в 2018 році ряд оновлень – всі ці новинки будуть представлені в роботі на IV Міжнародному Дні Поля LOZOVA MACHINERY, який відбудеться 26 липня в смт. Краснопавлівка Лозівського району Харківської області.

  Золотий стандарт дискування «ДУКАТ GOLD – 6» – продовження слідує…

  Не все те золото, що блищить, а те золото, що оре. У 2018 році «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» продовжили лінійку важких дискових борін і випустили борону «ДУКАТ GOLD» з шириною захвату 6 м, яка склала пару світовій прем’єрі минулого року «ДУКАТ GOLD – 8».

  Обидва знаряддя призначені для обробки грунту на площах з пожнивними залишками культур з високими стеблами і масивною кореневою системою. Дискові борони рівномірно перемішують ґрунт та рослинні рештки навіть на складних рельєфах. Техніка агрегатується з трактором від 300 л. с. Глибина роботи становить від 5 до 20 см.

  Вже восени аграрії зможуть придбати агрегат. Крім того, «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» продовжують розвиток лінійки техніки золотого стандарту дискування і готують до випуску «ДУКАТ GOLD» шириною захвату 4 м.

  Надуніверсальність від лінійки дискових борін «ДУКАТ»

  З 2018 року у всій лінійці дискових борін «ДУКАТ» реалізована система змінних ковзанок. В залежності від умов експлуатації, типу землеробства і кліматичної зони аграрії можуть вибрати з п’яти модифікацій необхідний тип катка – зубчастий, гумовий, тарілчастий, П-подібний, стандартний прутково-клітьовий.

  Крім цього, в модельному ряду дискових борін «ДУКАТ» планується широкомасштабне поповнення: зараз на стадії розробки дискова борона з шириною захвату 9 м.

  Трейлер «ALBION-26» – інноваційний формат

  Модифікований двовісний самоскидний напівпричіп «ALBION-26» доповнено вивантажним шнеком і надставними бортами. Нові опції дозволяють використовувати трейлер як самоскидний причіп і як потужний перевантажувач, здатний за 2,5 хвилини вивантажити до 20 т вантажів. Високі борти також дають можливість збільшити обсяги перевезень. Трейлер можна використовувати як при заготівлі кормів для тварин, так і для вирішення питань логістики при транспортуванні культур, коренеплодів, сипучих будматеріалів.

  Нагадаємо, що «ALBION-26» виготовлений на основі оригінальних технологій британської торгової марки з півстолітніми традиціями Larrington Trailers. Незабаром Англійську лінійку трейлерів розширить комбінований причіп-зерноперегружувач.

  Посівний комплекс «ЗЛАТНИК» – тренд сезону

  Модернізований посівний комплекс «ЗЛАТНИК-6/5000» тепер доступний з електроприводом висівних апаратів, гідроприводом вентилятора і системою швидкого розвантаження. Нова комплектація дозволяє агрегатуватися з сучасними імпортними тракторами, керувати процесом висіву на найвищому рівні і мінімізувати простої техніки.

  Посівний комплекс «ЗЛАТНИК» гарантує відмінну якість посівів по стерні і на полях з великою кількістю пожнивних залишків.

  Поліпшений функціонал культиватора «ШИЛІНГ» і глибокорозпушувачів «ГУЛЬДЕН», «ФРАНК»

  Новим зовнішнім виглядом тепер відрізняється інтенсивний стерньовий культиватор «ШИЛІНГ-4», у якого з’явилися гумові опорні колеса замість металевих, що дозволило збільшити прохідність агрегатів.

  Оновлення не обійшли стороною і глибокорозрихлювачі – аграріям вже доступні «ГУЛЬДЕН» і «ФРАНК» з опорними колесами і робочими органами HARD-SHELL™. Крім того, «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» доповнюють модельний ряд глибокорозпушувачів триметровим агрегатом «ФРАНК-3».

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: