Суд дозволив Держпродспоживслужбі проводити перевірки без попередження

20.07.2018 09:30
 • Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області в Апеляційному суді оскаржило рішення суду первинної інстанції – Деснянського районного суду м. Чернігова – за адміністративним позовом суб’єкта господарювання, на якого було накладено адміністративне стягнення.

  Підставою для притягнення позивача до адміністративної відповідальності був зафіксований факт невиконання законних вимог посадових осіб органу ринкового нагляду. Так, під час планової перевірки характеристик продукції щодо розповсюдження електричного та електронного обладнання суб’єкт господарювання створював перешкоди для виконання посадовими особами Держпродспоживслужби покладених на них обов’язків і не допустив їх до перевірки. У зв’язку з цим щодо суб’єкта господарювання було складено протокол про адміністративне порушення та накладено адміністративне стягнення.

  Суб’єкт господарювання, вимагав визнати неправомірним дії Держпродспоживслужби, зокрема і в частині неповідомлення про проведення планової перевірки характеристик продукції як передбачено вимогами Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.

  За результатом розгляду справи Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив, що відповідно до Закону України “Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції”, яким регламентується проведення перевірок характеристик продукції, не передбачено повідомлення суб’єкта господарювання про проведення у нього планового заходу у сфері ринкового нагляду.

  За матеріалами: УНН

   

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: