В Україні зібралися побудувати завод з переробки курячого посліду

19.07.2018 12:20
 • Про це повідомляє прес-служба компанії.

  “З керівництвом німецької компанії Kablitz ми обговорювали проектування і будівництво заводу з переробки біовідходів. Попередньо домовилися про будівництво заводу з переробки курячого посліду з іншими відходами для генерації теплової та електричної енергії”, – сказав заступник технічного директора Олександр Сурмач.

  Відзначається, що зазначений завод перероблятиме 330 тонн посліду в день, виробляючи 4,4 МВт/год теплової та 6,2 МВт/год електроенергії.

  Попередній термін будівництва об’єкта – близько двох років. Термін його окупності – три-чотири роки.

  Для будівництва заводу планують залучити кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

  “Агромарс планує продавати електроенергію державі за “зеленим тарифом”. Сьогодні німецька компанія готує комерційну пропозицію. У найближчих планах – підписати договір про співпрацю”, – відзначили у компанії.

  Агромарс – другий за обсягом виробництва виробник м’яса птиці в Україні (ТМ Гаврилівські курчата). Головне виробництво розташоване в Гаврилівці (Вишгородський р-н Київської обл.). Структура Комплексу Агромарс також включає: Броварський і Кагарлицький філії, Бориспільський експериментальний комбікормовий завод, Київський комбікормовий завод, Кагарлицький елеватор і Курганський бройлер. Згідно держреєстру, власниками Комплекс Агромарс є Євген і Марина Сігал з частками 49,9% на 50%.

  За матеріалами: НВ

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: