Зупинка Дніпроазота: чи буде Україна цим літом з пивом і газованою водою

16.07.2018 17:17
 • Раніше ЗМІ з посиланням на Європейську бізнес асоціацію повідомили, що Carlsberg Ukraine, Coca-Cola Ukraine і PepsiCo можуть припинити виробництво в Україні через зупинку «Дніпроазота», який виробляє рідкий хлор і соляну кислоту. У понеділок Coca-Cola Ukraine вже повідомила, що вона працює в штатному режимі, компанія має достатньо запасів дезінфікуючих засобів для води.

  «Всі виробництва компанії працюють в плановому режимі, повністю задовольняючи потреби ринку в нашій продукції», – повідомили Agronews в PepsiCo у понеділок. В компанії повідомили, що «уважно стежать за розвитком ситуації навколо поставки дезінфікуючих речовин, які використовуються в усій харчовій галузі і є критично важливими для забезпечення технологічних процесів». Повідомляється, що всі виробництва компанії повністю забезпечені необхідними дезінфікуючими речовинами для їх безперебійної роботи.

  Крім цього з аналогічною заявою виступила прес-служба Carlsberg Ukraine. «Наразі, у зв’язку із зупинкою виробництва рідкого хлору і соляної кислоти заводом «Дніпроазот», Carlsberg Ukraine, як і інші компанії-виробники напоїв і харчових продуктів в Україні, зіштовхнулася із проблемою дефіциту соляної кислоти, яка використовується в процесі водопідготовки»,  – повідомили в компанії.

  При цьому в Carlsberg Ukraine повідомили, що внаслідок оперативно прийнятих керівництвом Carlsberg Ukraine заходів щодо забезпечення поставок соляної кислоти і її замінників, «на сьогодні ймовірність виникнення збоїв в роботі заводів вже оцінюється як невисока».

  При цьому в компанії сподіваються, що «зацікавлені сторони і уряд вирішать проблему в найкоротший термін, щоб запобігти зупинці роботи багатьох підприємств в високий сезон, що може призвести до значних збитків для компаній та недоотримання бюджетних коштів від податків». 

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: