Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів! | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів!

organ.jpg
Дата проведення події: 
15 вересня 2018 09:00
15 вересня 2018 19:00
Місце проведення: 
Київ, Контрактова площа, 2 (напроти Подільської РДА).
Організатори заходу: 
Федерація органічного руху України

Завітайте на Ярмарок та насолоджуйтеся найкращими, справжніми сертифікованими українськими органічними продуктами! 15 вересня 2018 року у центрі Києва - на Контрактовій площі відбудеться ювілейний Десятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів.

Федерація органічного руху України спільно з партнерами вчергове організовують цей Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який, враховуючи важливість розвитку безпечного, дружнього до людей та природи - органічного напрямку господарювання, щороку стає символічним місточком, який поєднує безпосереднього органічного виробника з потенційним споживачем.

Виробники з усієї України запропонують увазі відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби тощо.

На гостей чекають дегустації органічних молочних та м’ясних продуктів і напоїв, конкурси, можливість насолодитися чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів. Професійні кухарі порадують вас приготованими виключно з органічних інгредієнтів юшками, смаженими кабанчиками, ковбасками та іншими наїдками.

З огляду на актуальність та постійно зростаючу потребу українців у здорових, натуральних, безпечних, органічних, сертифікованих за міжнародними стандартами продуктах харчування, запрошуємо всіх бажаючих відвідати Десятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів та на практиці перевірити смак та якість представлених товарів. 

 

За додатковою інформацією можете звертатися:

Федерація органічного руху України,

тел. (044) 425-55-25 або е-mail:  uaf*organic.com.ua

www.organic.com.ua       

www.organic.ua        

www.organicweek.in.ua