Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів!

15.07.2018 15:52
 • Завітайте на Ярмарок та насолоджуйтеся найкращими, справжніми сертифікованими українськими органічними продуктами! 15 вересня 2018 року у центрі Києва – на Контрактовій площі відбудеться ювілейний Десятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів.

  Федерація органічного руху України спільно з партнерами вчергове організовують цей Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який, враховуючи важливість розвитку безпечного, дружнього до людей та природи – органічного напрямку господарювання, щороку стає символічним місточком, який поєднує безпосереднього органічного виробника з потенційним споживачем.

  Виробники з усієї України запропонують увазі відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби тощо.

  На гостей чекають дегустації органічних молочних та м’ясних продуктів і напоїв, конкурси, можливість насолодитися чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів. Професійні кухарі порадують вас приготованими виключно з органічних інгредієнтів юшками, смаженими кабанчиками, ковбасками та іншими наїдками.

  З огляду на актуальність та постійно зростаючу потребу українців у здорових, натуральних, безпечних, органічних, сертифікованих за міжнародними стандартами продуктах харчування, запрошуємо всіх бажаючих відвідати Десятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів та на практиці перевірити смак та якість представлених товарів. 

   

  За додатковою інформацією можете звертатися:

  Федерація органічного руху України,

  тел. (044) 425-55-25 або е-mail:  uaf*organic.com.ua

  www.organic.com.ua       

  www.organic.ua        

  www.organicweek.in.ua

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: