ІІ Міжнародна виставка продовольчої продукції “UKRAINIAN FOOD EXPO 2018”

15.07.2018 15:09
 •   

  ІІ Міжнародна виставка продовольчої продукції

  UKRAINIAN FOOD EXPO 

  Ukrainian Food Expo — єдиний в Україні “продовольчий хаб”, який об’єднує всіх гравців ринку – від виробника до закупівельника та презентує весь ланцюг виробництва – від сировини до збуту.

  Це майданчик для ділових зустрічей та переговорів українських виробників харчових продуктів та напоїв, переробних підприємств з національними та міжнародними дистриб’юторами, закупівельниками мережевого та немережевого рітейлу, представниками ресторанного бізнесу, іноземними байєрами, постачальниками обладнання та технологій для харчової промисловості.

  Перша виставка продовольчої продукції та обладнання для переробки відбулася 23–24 листопада 2017р. і одразу завоювала статус події міжнародного рівня, залучивши 85 експонентів та 2000 бізнес-відвідувачів з 39 країн світу. 

  Цьогоріч організатори очікують близько 5000 бізнес-відвідувачів, серед яких іноземні  закупівельників з 50 країн СНД, Європи, Азії, Африки та регіону MENA. Тематика виставки охоплює усі групи продовольчих товарів від економ до преміум сегменту, включаючи як традиційні, так і нішеві продукти. В рамках виставки діятимуть окремі експозиції постачальників обладнання, технологій та послуг для харчової промисловості; локальних виробників крафтової і фермерської продукції «Від лану до столу», а також українських виробників свіжих фруктів, овочів та ягід «Fresh зона».

  Протягом 12–13 грудня Ukrainian Food Expo діятиме у В2В форматі, що є унікальною можливістю представити свою продукцію потенційним закупівельникам, знайти нових партнерів, провести прямі переговори та укласти контракти з представниками мережевої та лінійної торгівлі, гравцями ресторанного бізнесу, оптовими закупівельниками та іноземними байєрами. В останній день заходу відбудеться ярмарок-продаж для споживачів, які визначатимуть лідерів споживчих симпатій за смаковими вподобаннями та якісними перевагами продукції експонентів.

  ПРОГРАМА Ukrainian Food Expo:

  «Бакалія 2018»

  «Confectionary & Bakery 2018»

  «Beef Conference 2018»

  «М’ясний бізнес 2018»

  «Milk Processing 2018»

  Семінар «Експорт олії з України»

  «Fruits, Berries & Vegetables 2018»

  «Fish & Seafood 2018»

  Конгрес експортерів «Ukrainian Food 2018»

  Конференція «Food & HoReCa 2018»

   

  Ukrainian Food Expo – це також більше 100 годин професійних тематичних конференцій, конгресів та семінарів. Цьогорічна ділова програма включає 12 галузевих заходів, які ознайомлять учасників  з тенденціями і перспективами розвитку вітчизняного та світового ринків, бізнес-кейсами успішних експортерів. 

  Реєстрація для участі та відвідування Ukrainian Food Expo 2018 відкрита!

  Контакти:http://ufexpo.com.ua/uk/contacts/

   

   

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: