АГРОВІДЕО

Селянські господарства стануть повноцінними гравцями агроринку – голова АФЗ Житомирщини

14.07.2018 12:26
Featured Video Play Icon
 • Завдяки прийнятому Верховною Радою України закону про підтримку малих фермерських господарств, особисті селянські господарства зможуть отримати офіційну реєстрацію і стати повноцінними учасниками аграрного ринку. Про це повідомив голова Асоціації фермерів та приватних землевласників (АФЗ) Житомирської області Олександр Шегеда, передає Agronews.ua.

  Парламент у вівторок ухвалила закон про допомогу сімейним фермерським господарствам. Зокрема, закон відносить фізичних осіб-фермерів до суб’єктів господарювання, які користуються спрощеною системою оподаткування.

  «Це дасть шанс бути зареєстрованими особистим селянським господарствам, сімейним фермам, які до цього часу ще були не зареєстровані. Тому що люди, не боячись фіскального тиску, бачачи незначні суми (податків – ред.) до сплати, набагато простіше підуть на реєстрацію і стануть учасниками аграрного бізнесу, аграрного ринку, матимуть змогу продавати всю свою продукцію», – сказав Шегеда в ефірі телеканалу UA: Житомир, який розмістив відеозапис у Facebook.

  Він також додав, що прийнятий закон надає можливість особистим фермерським господарствам долучитись до державних програм підтримки агробізнесу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: