На Харківщині у фермера відбирають землю за 1,5 млн грн

14.07.2018 09:00
 • Про це повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

  За даними відомства, Зміївський відділ Чугуївської місцевої прокуратури направив до районного суду позов з вимогою визнати недійсними та скасувати державну реєстрацію договорів оренди та суборенди земель вартістю понад 1,5 млн грн і повернути ділянки у власність держави.

  Як розповіла заступник керівника місцевої прокуратури Оксана Черкашина, йдеться про майже 95 га землі сільськогосподарського призначення на території Зміївського району. Їх один із місцевих жителів незаконно отримав в оренду на 49 років для ведення фермерського господарства.

  “Як з’ясувалося, чоловік обійшов обов’язкову процедуру викупу права на землю через аукціон. Оскільки він вже значився у співзасновниках іншого фермерського господарства й одноосібним засновником ще одного і мав у користуванні значну площу земельних ділянок на території району, то не мав права на безоплатне отримання земель. Більш того, отримавши у оренду гектари, громадянин, порушуючи вимоги чинного законодавства, передав їх у суборенду своїм же фермерським господарствам”, – пояснила Черкашина.

  Позов перебуває на розгляді суду.

  За матеріаламии: Depo

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: