Посівна не за горами: якщо сівалка, то найкраща універсальна KUHN SDM

13.07.2018 11:30
 • В Україні через кліматичні зміни у цьому році відбулися значні корективи у строках і термінах проведення основних сільськогосподарських робіт. Аграрій мусив та має бути всебічно озброєним, щоб якісно, швидко і у стислі строки провести необхідні агрозаходи. 

  Наразі тривають жнива, і не за горами посівна кампанія озимих культур під урожай 2019 року. Певно, що вона вимагатиме значних зусиль, вкладень та міркувань про те що сіяти, коли, як і чим.

  Зернові сівалки KUHN SDM  працюють на наших чорноземах з 2004 року. Відтоді в Україні було реалізовано близько двох сотень таких агрегатів. Техніка французького бренду вироблена у Бразилії зарекомендувала себе як гарант надійності, доступності та ефективності в польових роботах через свою конструкцію та велику вагу. Відомо, що саме це сприяє потужному тиску на сошники, які забезпечують задану глибину посіву та однорідні сходи в різноманітних умовах.

  Унікальність даної моделі полягає у можливості якісно висівати дрібнонасіннєві культури, зокрема ріпак, та одночасно з посівом вносити три види добрив.

  Зрозуміло, що варто отримувати інформацію про результати роботи обладнання з перших уст. Керівник фермерського господарства «Лунки», що на Полтавщині, Петро Скрильник засіяв KUHN SDM не одну сотню гектарів і ділиться своїми враженнями: «Техніка KUHN – відмінний приклад для всіх агровиробників. З бразильським агрегатом KUHN SDM працюємо близько 7 років, мало того,віднедавна ми придбали другу сівалку! Користуючись цими моделями сівалок, ми свідомо відмовились від інших, про що зовсім не шкодуємо і радимо іншим фермерам». Господарство «Лунки» займається вирощуванням зернових та технічних культур, овочівництвом і садівництвом на території площею близько 1 тисяча гектарів.

  За матеріалами: AIKO

   

   

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: