Українським аграріям треба починати експортувати готовий продукт замість сировини

13.07.2018 10:10
 • Про це в інтерв’ю НВ розповів Віктор Іванчик, власник найбільшого в Україні виробника цукру – агропромхолдингу Астарта.

  “Наше завдання – зробити так, щоб ланцюжок доданої вартості був якомога довшим. Тобто змінити сировинний характер нашого агросектору: продавати на зовнішній ринок не зерно, не цукор, а кінцевий продукт на полиці”, – зазначив він.

  Іванчик додав, що бізнес повинен дивитися в напрямку більш індустріалізованого, модернізованого і ефективнішого сільського господарства.

  Агропромхолдинг Астарта – найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%, земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

  Компанія здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

  Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: