В Україні виводитимуть сорти ріпаку для виробництва авіапального

06.07.2018 17:50
 • Саме такий ріпак слугує сировиною для виробництва біодизеля і тому його вирощування має значний експортний потенціал. Більше того, американські вчені досліджують можливість використовувати насіння такого ріпаку у якості сировини для виготовлення авіапального.

  За словами Ярослава Гадзало, президента НААН, лабораторія буде займатися також селекцією інших сільськогосподарських культур, зокрема, рису та картоплі.

  У питанні оснащення лабораторії найкращими взірцями обладнання Інститут землеробства співпрацює з корейською Kreves Development.

  За словами Лі Янг Гу, Надзвичайного і повноважного посла Кореї в Україні, який очолював офіційну делегацію країни на відкритті лабораторії, поєднання потенціалу українського агросектору з корейськими високими технологіями може стати початком для втілення ідеї шовкового шляху.

  Крім того, за словами Гадзало, співпраця двох держав відбуватиметься також у сфері зрошення, зеленого виробництва та впровадження високих технологій і обладнання у сільське господарство.

  За матеріалами: agroday.com.ua

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: