АГРОВІДЕО

Біопрепарати українського виробника дозволяють збільшити урожай на 15-30 процентів!

02.07.2018 13:39
Featured Video Play Icon
 • Що робить фермера щасливим? Прибуткові врожаї? Хороша погода? Багатий на мікробіоту ґрунт? Напевно, все разом, але поєднати ці складники непросто. Проте в компанії «БТУ-Центр» – провідного українського виробника біопрепаратів переконують, що з мікробними препаратами це можливо, й навіть погода не стоятиме на заваді.

  Компанія «БТУ-Центр» – український виробник мікробних і ферментних препаратів для сільського господарства. Серед топ-продуктів – лінійки біоактиваторів, деструкторів стерні, біоінокулянтів, мікродобрив, біофунгіцидів, біоприлипачів, біопрепарати для тваринництва та ін.

  На базі підприємства діє власне виробництво та сучасні атестовані лабораторії. Кожен біопрепарат – це ретельно відібрані штами мікроорганізмів фахівцями з понад 30-річним досвідом роботи. Продукція компанії дозволена до використання в органічному землеробстві, що підтверджується сертифікатом Organic Standard.

  «Рослина – не дурніша тварини, а навпаки, в рази розумніша! І якщо є система травлення у людей і тварин, то цю систему у рослин виконує функція біота. Якраз лінійка біопрепаратів БТУ-Центр – це і є біологічні організми, які працюють  саме для того, щоб рослина мала чим живитися та засвоїла ті продукти, які потрібні їй для живлення. Використання наших препаратів гарантує 15- 30 процентів надбавки урожаю!»,-  агроном-консультант ТД «БТУ-Центр» Кулініч Ольга Миколаївна.    

  ТМ «Жива Земля»  – це лінійка мікробних біопрепаратів для екологічного та змішаного землеробства. Відмінною особливістю ТМ Жива Земля є її орієнтування на природні біопрепарати. Компанія виробляє лікувальні та профілактичні препарати на основі біологічних інгредієнтів.

  Якість продукції підтверджена численними нагородами, дипломами та сертифікатами. В 2010 році підприємство було нагороджене медаллю “ Трудова Слава ” , а в березні 2011 року медаллю “ Лідер національного бізнесу ” в номінації за вагомий внесок у розвиток вітчизняної галузі біотехнологій та мікробіологічного синтезу та високий професіоналізм.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: