АГРОВІДЕО

Нові методи ведення сільського господарства від «HORSCH Україна»

27.06.2018 13:58
Featured Video Play Icon
 • «HORSCH Україна» представили  нові машини і методи ведення сільського господарства  під час демонстрацій техніки на Міжнародних днях поля в Україні-2018.

  Компанія «HORSCH Україна» засновано в 2009 році. Вона має центральне розташування в районі з високим рівнем сільськогосподарської діяльності, що робить її обслуговування ідеальним для клієнтів.  Компанія має  широку дилерську мережу та має можливість запропонувати клієнтам індивідуальні рішення, враховуючи їхні регіональні особливості.

  «В задачі HORSCH Україна входить підтримка та  допомагати  дилерам, проведення навчання, семінарів, конференцій. Ми приймаємо участь у «Днях Поля» та різноманітних  виставках, щоб максимально донести  не просто наш продукт, а донести саму технологію вирощування сільськогосподарських культур», – розповів регіональний менеджер компанії HORSCH у Центральній Україні Вадим Коваль.

  Horsch – один з лідируючих європейських виробників техніки для посіву та культивації. Основною продукцією  компанії «HORSCH Україна» є різноманітна автоматизована техніка для сільського господарства: дискові борони; культиватори;  навісні сівалки; дискові посівні комплекси; анкерні сівалки; обприскувачі; машини для смугової обробки; машини для точного висіву; бункер-накопичувач. 

  «Ми представили новинку 6-ти метровий  культиватор Horsch Cruiser XL. Машина цікава тим, що вона має  розроблену пружинну стійку, яка зразу знаходиться в напрузі та не даю можливості ходу стійки назад. Також представили Horsch  Focus TD – машина універсальна та цікава тим, що може висівати всі види культур, також культури, що ми висіваємо точним висівом»,- підкреслив Вадим Коваль. 

  Компанія має два рекорди: перший  з висіву насіння з одночасним розкидом добрив (2004), а другий – завдяки просапній сівалці (2012 р).

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: