НОВИНИ

Фермер знає, що в господарстві автомобільні ваги незамінна річ!

18.06.2018 17:19
Featured Video Play Icon
 • Аж до недавнього часу металеві автомобільні ваги були представлені в Україні платформами двох типів: двотавровою та швелерною. Платформа, виготовлена з двотаврових балок (несучі балки по краях платформи або під платформою і суцільний металевий лист, що використовується як настил), дісталася нам у спадок від радянської епохи і є морально і технологічно застарілою.

  Швелерна конструкція на момент свого створення 5 років тому була більш успішною та високотехнологічною, але все ж далеко не повністю відповідала поставленим перед нею завданням. Саме через недосконалість свого конструктиву металеві ваги помітно поступалися надійністю та довговічністю, зокрема, бетонним вагам.

  І саме ця недосконалість швелерної конструкції підштовхнула компанію ТОВ «Веста МК»  до створення нового унікального для українського ринку ваг, продукту – Європлатформи.

  Європлатформа стала результатом кількох років роботи наших конструкторів. Платформа створювалась у першу чергу з врахуванням змін європейських дорожніх стандартів та новітніх розробок наших закордонних колег. В основі її створення лежить ортотропна конструкція з закритими

  ТОВ «Веста МК» – спеціалізоване підприємство з проектування, виробництва, монтажу, налагодження та обслуговування автомобільних ваг. Компанія існує на ринку вже быльше15 років і за цей час зарекомендувала себе, як відповідальний підрядник і надійний партнер.

  Основною перевагою перед конкурентами є замкнутий цикл виробництва ваг. Автомобільні ваги з європлатформою “Аксіома” компанії  ТОВ «Веста МК», стали переможцем престижного Всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів” в 2013 та 2014 роках.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: