АГРОВІДЕО

Що таке органічне сільське господарство?

18.06.2018 12:55
Featured Video Play Icon
 • Органічне сільське господарство – виробнича система,  що підтримує здоров’я ґрунтів, екосистем і людей. Воно залежить від екологічних процесів, біологічної різноманітності та природних циклів, характерних для місцевих умов, при цьому уникається використання шкідливих ресурсів, які викликають несприятливі наслідки.

  Органічне сільське господарство поєднує в собі традиції, нововведення та науку з метою покращення стану навколишнього середовища та сприяння розвитку справедливих взаємовідносин і належного рівня життя для всього вищезазначеного. Принципи органічного сільського господарства (здоров’я, екології  справедливості, турботи) служать для спонукання органічного руху у всій його різноманітності. Вони регулюють розвиток основ, програм і стандартів IFOAM. Більше того, вони представлені з урахуванням їх застосування в усьому світі.

  «В цьому році в рамках АГРО-2018 пройшла чергова виставка «ОРГАНІК-2018». Сорок виробників органічної продукції,  а також всього, що необхідно для органічного виробництва,  включаючи органічні добрива, засоби захисту,  різні заходи, які допомагають органічним виробникам добиватися високих результатів –  все це було широко представлено на виставці!  Всі ці засобі дозволені  для ведення сертифікованого органічного виробництва в Україні! Також  проводилися  різноманітні заходи у вигляді семінарів та круглих столів.Зокрема, Федерація органічного руху України  спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України провела круглий стіл «Органічний сектор – перспективний напрямок розвитку сільськогосподарського сектору України»! 200 учасників, що прийняли участь в круглому столі, в якості доповідачів, показує про дійсно еволюційне  зростання органічного руху в Україні!», – Голова Правління Федерації органічного руху України Милованов Євген Володимирович

  Федерація органічного руху України ставить за мету всебічну пропаганду цінностей і світогляду, притаманних прибічникам світового органічного руху, підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва з одночасним розвитком сучасних світових і вітчизняних безпечних для природи і людини технологій, сприяння розвитку органічного руху в Україні, в т.ч. не тільки безпосередньо виробництва, переробки та експорту органічної продукції, а й формуванню вітчизняного ринку споживання.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: