АГРОВІДЕО

Унікальне обладнання від «Фадєєв Агро»!

15.06.2018 16:54
Featured Video Play Icon
 • Леонід Фадєєв: «Для високого врожаю потрібне сильне насіння!»  Особливу увагу якості та силі посівного матеріалу потрібно приділяти у органічному землеробстві, вважає автор унікальної технології виробництва сильного насіння, директор компанії «Спецелеватормельмаш», кандидат наук Леонід Васильович Фадєєв.

  Основною метою діяльності підприємства є впровадження і використання щадних технологій обробки і забезпечення збереження різних зернових культур на шляху від комбайна до сівалки. Аналогів устаткування, створеного КБ доцента, кандидата наук Фадєєва Л.В., немає в світі.

  «Унікальність нашого обладнання полягає в тому, що аналогів його в світі немає! Оскільки наше обладнання дозволяє калібрувати, чистити зерно, а також само виділяти з посівного матеріалу найсильніші насіння. Наше обладнання виключає любу можливість травматизму зерна, що дуже важливо при підготовці сильного насіння!» – Керівник відділу зовнішньоекономічних зв’язків Імнадзе Іраклій.

  Компанія «Спецелеватормлинмаш» виробляє устаткування для переробки, очищення і сортування зернових культур і насіння з використанням щадних технологій Леоніда Фадєєва: щадні норії 5-50 т/год.; очищуванно-калібрувальні машини; струменевий сепаратор;  пневмовібростіл;сита (решета) з високою проникністю.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: