АГРОВІДЕО

Спеціальний асортимент мастил від TOTAL для сільськогосподарських техніки!

15.06.2018 15:03
Featured Video Play Icon
 • TOTAL розробила повний асортимент продуктів, спеціально призначених для сільськогосподарських машин і техніки! Продукти відповідають усім, навіть найжорсткішим вимогам виробників техніки.

  Мастильні матеріали засновані на останніх технологічних розробках, з метою збільшення ефективність і прибутковість бізнесу, а також йти в ногу з вимогами сільськогосподарського сектору.  В асортимент продукції  компанія  є мастильні матеріали для використання в двигунах, трансмісії і гідравлічних системах, а також багатофункціональні мастильні матеріали. Наприклад,  високоякісна олива TRACTAGRI HDX FE 15W-30 дозволяє економити пальне для двигунів тракторів і сільськогосподарської техніки , а моторна олива PROSYLVA 2TZ, виготовлена на основі мінеральної базової оливи для двотактних бензинових двигунів, встановлених на садовій техніці, культиваторах.

  «Український виробник знайомий з компанією ТОТАЛ понад 10 років! На виставці «АГРО-2018» ми  представили  продукцію, яка пов’язана з сільськогосподарським виробництвом: це моторні оливи, трансмісійні оливи, охолоджуючі рідини, мастила. Наші покупці – це наші партери та дистриб’юторі, з якими ми разом розвиваємо ринок. Наші клієнти зосередженні на вищій якості,  саме таку якість ми представляємо! Ми пропонуємо оливи, що підходять для будь-якої сільськогосподарської техніки:  від тракторів до комбайнів, від газонокосарки до бензопил»,- головний експерт ТОВ “ТОТАЛ УКРАЇНА” Васильєв Степан.

  ТОТАЛ УКРАЇНА є частиною TOTAL MARKETING & SERVICES, комерційного підрозділу  групи Total, 4-ї за величиною нафтової компанії в світі. Компанія  пропонує надійні, практичні та економічні рішення,  що відповідають вимогам сільськогосподарського специфічного сектору. Продукція компанії  ТОТАЛ  забезпечує бездоганну роботу і довговічний термін служби вузлів та агрегатів сільськогосподарських машин. 

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: