ІНТЕРВ'Ю

Ольга Матвіїва: «Кожен день зволікання правоохоронцями – мільйонні збитки для власників ТОВ «БМПЗ»

15.06.2018 11:41
 • Ніяк не може вирішитись ситуація навколо ТОВ «Братський маслопресовий завод» (ТОВ «БМПЗ»), що на Миколаївщині.  Безпосередньо в епіцентрі подій біля заводу знаходиться Ольга Матвіїва – директор ГО «Бізнес-Варта», організації, що разом зі своїми юристами відстоюють порушені права  підприємців.  Ексклюзивно для Agronews.UA  вона прокоментувала останні події.

  Добрий день, пані Ольга. Розкажіть будь ласка чи відбуваються зараз якісь зрушення по справі ТОВ «Братський маслопресовий завод» (ТОВ «БМПЗ»)?

  Так, вчора сталося невеличке, але зрушення. Ми разом  з власниками заводу зустрілися з новим керівником поліції Миколаївщини Олександром Анохіним і довели до його відома перелік  порушень збоку правоохоронців Братського району області протягом усього часу, поки триває захоплення ТОВ «БМПЗ».

  Зокрема, йшлося про те, що районна поліція не розпочала досудове розслідування по заяві щодо перешкоджання законним власникам потрапити на територію заводу, а також не вжила усіх передбачених законом заходів задля збереження всього наявного майна на підприємстві. Хочу подякувати керівництву поліції Миколаївської області за те, що вони з розумінням поставилися до нашої позиції. Сподіваюся, незабаром дійде до конкретних дій.

  Чим може нашкодити власникам заводу зволікання з виконанням своїх обов’язків місцевими правоохоронцями?

  Згідно з постановою Головного слідчого управління, власникам підприємства не просто передано на зберігання майно, що знаходиться на території заводського комплексу. Їх ще попереджено про кримінальну відповідальність за будь-які протизаконні дії, що можуть з цим майном статися. З тим майном, до якого вони не мають доступу. І це не в останню чергу через те, що місцеві правоохоронці ніяк не хочуть сприяти законному вирішенню проблеми. Кожний день зволікання – збитки для власників.

  Вчора у середині дня на територію заводу заїхали кілька вантажівок з явною метою вивезти з підприємства готову продукцію, що ймовірно може належати третім особам і, більше того, вона може стати речовим доказом у цій справі. Наразі ми докладаємо максимум зусиль, аби завадити вивезенню майна з території заводу.

  Хто зараз перебуває на території заводу і не пускає на нього законних власників?

  Як було встановлено під час обшуку кілька днів тому, територію та майновий комплекс, який визнано речовим доказом,  утримують представники ТОВ «Саундагро» та охоронна фірма ПП «Вимпел Юг». Утримують шляхом блокування центрального пропускного пункту майнового комплексу силами фізичної охорони. На нашу думку, з метою подальшого демонтажу та вивезення майна.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: