АГРОВІДЕО

ТОВ «Аграрна Індустріальна Компанія» представила на АГРО-2018 техніку «зеленої лінії» для розвитку тваринництва!

14.06.2018 16:33
Featured Video Play Icon
 • ТОВ «Аграрна Індустріальна Компанія» пропонує дуже широку лінійку найрізноманітнішої техніки практично для всіх видів сільськогосподарської діяльності: грунтообробна і посівна техніка, техніка для заготівлі сіна і кормів, обладнання для зберігання та переробки зерна, обприскувачі та техніка для внесення добрив.

  Компанія є офіційним дилером французького заводу Kuhn, італійських заводів Wolagri, Tonutti, Storti, Mecmar, німецького заводу Lemken, канадських заводів Morris, Salford, американських промислових підприємств KINZE , AMCo Inc

  Група “KUHN” – це є  еталон сільськогосподарської техніки, яка розробила безліч видатних інновацій в усіх сферах своєї діяльності, представляючи на ринку ексклюзивні новаторські рішення, які дозволяють збільшити окупність інвестицій в обладнання для збору кормів, тваринництва, підготовки грунтів, захисту культур сільськогосподарського призначення і догляду за ландшафтом.На сьогоднішній день група KUHN представлена приблизно в 100 країнах і налічує більше 5000 співробітників на 11 виробничих об’єктах і в 11 дистриб’юторських центрах по всьому світу. Збільшення обороту в 2017 році склало 13,2%, досягнувши майже 1 мільярда євро. KUHN зареєструвала вже понад 2000 міжнародних патентів. 

  «Сама по собі техніка KUHN унікальна тим, що її виробляють більше всього у світі! І відповідно досвід  у виробництві та підготовці техніки для загальних та вузьких  технологічних процесів, цьому виробникові відомий краще за інших! Тому саме  KUHN здатний зі своїм знанням і вмінням дати найкращу якість техніки. У нас є величезна бажання, щоб в нашій країні крім дуже розвиненого рослинництва,  розширювалося і зміцнювалося тваринництво. Тому в цьому році, ми зосередилися на техніці «зеленої лінії» і пропонуємо зокрема крупопакующі прес-підбирачі» – прокоментував директор ТОВ «Аграрна Індустріальна Компанія» Палагнюк Ігор Миколайович.

  Комбінований прес-підбирач-пакувальник KUHN FBP 3135 став переможцем у номінації «Машина року 2018» в категорії техніки для заготівлі кормів на міжнародній виставці сільгосптехніки Agritechnica 2017. Відмінність агрегат отримав завдяки унікальній системі плівкової обмотки KUHN, що забезпечує високу якість силосу при мінімальних витратах.

   

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: