АГРОВІДЕО

ТОВ «АМАКО УКРАЇНА» – один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту

13.06.2018 15:38
Featured Video Play Icon
 • Компанія представляє такі бренди сільгосптехніки як Massey Ferguson, Challenger, Maschio Gaspardo, Geringhoff, Bicchi, WESTERN, а також комерційні автомобілі IVECO. Пріоритетом у діяльності компанії є післяпродажне обслуговування клієнтів (запчастини, сервіс, навчання) і допомога у вирішенні будь-яких технологічних завдань.

  Головною метою участі ТОВ «АМАКО Україна» на виставці «АГРО-2018» – це зустріч з ключовими клієнтами та партнерами. Стенд АМАКО вражав своєю масштабністю, комфортом та сучасним підходом до стилю оформлення До речі, під час виставки компанія була нагороджена золотою медаллю за «Якісне післяпродажне обслуговування сільгоспвиробників».

  Безумовно, стратегію  компанії є  якісна післяпродажна робота – це і якісний сервіс, і обслуговування та  консультування покупців, безкоштовні тренінги та семінари. Наприклад, перед сезонним збирання врожаю ТОВ «АМАКО Україна» проводимо безкоштовні тренінги для своїх покупців по збиральним комбайнам, щоб під час роботи у них не виникало ніяких питань і проблем.

  Що  стосується техніки, то в цьому році компанія  презентувала бренд Massey Ferguson. Серед новинок – 132-сильний трактор Massey Ferguson 6713, який був нагороджений золотою медаллю в номінації «Кращий трактор в сегменті 130 к.с.», та 8-рядна просапна сівалка Challenger 9108VE з технологією Precision Planting. Не можливо була не відзначити Massey Ferguson 7720 у чорному кольорі, зробленого на замовлення клієнта, який захотів саме такий колір. Для компанії не є проблема реалізація любих бажань клієнтів.

  Вперше в Україні ​​офіційно на виставці була представлена американська технологія Precision Planting,  яка є провідною в області точного висіву. Нові рішення для просапної сівалки Challenger від Precision Planting гарантують економію посівного матеріалу і значно підвищують врожайність завдяки рівномірному простору для розвитку кожної рослини. Важливо розуміти, що Precision Planting  на сьогоднішній день є передовою у світі за технологіями висіву точних культур.

  ТОВ «АМАКО УКРАЇНА» – це компанія  справжніх професіоналів в своїй справі, що дбають про своїх клієнтів! Сучасне обладнання сервісних центрів АМАКО і точні методи діагностики дозволяють виявити будь-яку несправність машини, а висока компетентність сервісних інженерів гарантує швидке і якісне обслуговування в будь-який час року.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: