Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

ТОВ «АМАКО УКРАЇНА» – один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту

Компанія представляє такі бренди сільгосптехніки як Massey Ferguson, Challenger, Maschio Gaspardo, Geringhoff, Bicchi, WESTERN, а також комерційні автомобілі IVECO. Пріоритетом у діяльності компанії є післяпродажне обслуговування клієнтів (запчастини, сервіс, навчання) і допомога у вирішенні будь-яких технологічних завдань.

Головною метою участі ТОВ «АМАКО Україна» на виставці «АГРО-2018» - це зустріч з ключовими клієнтами та партнерами. Стенд АМАКО вражав своєю масштабністю, комфортом та сучасним підходом до стилю оформлення До речі, під час виставки компанія була нагороджена золотою медаллю за «Якісне післяпродажне обслуговування сільгоспвиробників».

Безумовно, стратегію  компанії є  якісна післяпродажна робота - це і якісний сервіс, і обслуговування та  консультування покупців, безкоштовні тренінги та семінари. Наприклад, перед сезонним збирання врожаю ТОВ «АМАКО Україна» проводимо безкоштовні тренінги для своїх покупців по збиральним комбайнам, щоб під час роботи у них не виникало ніяких питань і проблем.

Що  стосується техніки, то в цьому році компанія  презентувала бренд Massey Ferguson. Серед новинок – 132-сильний трактор Massey Ferguson 6713, який був нагороджений золотою медаллю в номінації «Кращий трактор в сегменті 130 к.с.», та 8-рядна просапна сівалка Challenger 9108VE з технологією Precision Planting. Не можливо була не відзначити Massey Ferguson 7720 у чорному кольорі, зробленого на замовлення клієнта, який захотів саме такий колір. Для компанії не є проблема реалізація любих бажань клієнтів.

Вперше в Україні ​​офіційно на виставці була представлена американська технологія Precision Planting,  яка є провідною в області точного висіву. Нові рішення для просапної сівалки Challenger від Precision Planting гарантують економію посівного матеріалу і значно підвищують врожайність завдяки рівномірному простору для розвитку кожної рослини. Важливо розуміти, що Precision Planting  на сьогоднішній день є передовою у світі за технологіями висіву точних культур.

ТОВ «АМАКО УКРАЇНА» - це компанія  справжніх професіоналів в своїй справі, що дбають про своїх клієнтів! Сучасне обладнання сервісних центрів АМАКО і точні методи діагностики дозволяють виявити будь-яку несправність машини, а висока компетентність сервісних інженерів гарантує швидке і якісне обслуговування в будь-який час року.