Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

До чого може призвести блокування роботи ДП «Укрспирт»

1425250363.jpg

Учора, 12 червня, відбулося засідання об'єднаної організації профспілки АПК ДП «Укрспирт», присвячене блокуванню роботи підприємства державною виконавчою службою та податковим органами.

Голова профспілки Віталій Сосницький наголосив, що ДП «Укрспирт» забезпечує роботою понад 5000 працівників (переважно в сільській місцевості), де важко знайти роботу.

Сума акцизного податку, що генерується ДП «Укрспирт» від реалізованого спирту, 760 млн грн щомісячно, втрата галузі обернеться колосальним втратами бюджету до 10 млрд грн на рік, що трохи менше, ніж половина траншу від МВФ.

Окрім того, це потягне за собою зрив виконання міжнародних контрактів з Туреччиною по експорту технічного спирту, невиконання виробничої програми по реалізації спирту для вітчизняних виробників лікеро-горілчаної продукції.

Неcпроможність ДП «Укрспирт» здійснювати поточну операційну діяльність (закупівля зернових у вітчизняних фермерів в передумовах збору урожаю, закупівля природного газу) призведе до втрат в агропромисловому комплексі. Вітчизняна горілчана галузь припинить своє існування. Країну чекає імпорт алкогольної продукції та експансія безконтрольного тіньового ринку. Посадовці, що руйнують державну спиртову галузь, можуть бути пов'язані з країною-агресором, або діють прямо в її інтересах.

Профспілка просить СБУ перевірити, чи не підпадають дії державного виконавця Олексія Кузьменка, руками якого знищується спиртова галузь, під статтю 111 Кримінального кодексу України щодо державної зради.

Раніше цей посадовець був пов'язаний з гучними корупційними скандалами щодо виплати багатомільйонних премій працівникам Міністерства юстиції.

Профспілка «Укрспирту» оголосила про підготовку страйку у зв'язку з блокуванням роботи підприємства.

Акції протесту планують провести по всій країні.

За матеріалами: «Вголос»

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.