АГРОВІДЕО

TITAN MACHINERY UKRAINE – офіційний дистриб’ютор Case IH в Україні представив новинки сільськогосподарської техніки, що є унікальною на світовому ринку

13.06.2018 13:08
Featured Video Play Icon
 • Офіційний дистриб’ютор  Case IH представив на виставці «АГРО-2018» новітні технології  вертикального обробітку ґрунту, глибокого рихлення  та інші  інновації технологічних процесів та підходів к сільськогосподарської техніки.

  TITAN MACHINERY UKRAINE – офіційний дистриб’ютор  сільськогосподарської техніки CASE IH в Україні. Компанія є українським представником найбільшого у світі дилера техніки CNH (бренди Case, New Holland, Steyr, Iveco, Magirus) всесвітньо відомої американської компанії Titan Machinery.

  На виставці «АГРО-2018»  компанія  TITAN MACHINERY UKRAINE була представлена флагманськими моделями тракторів CASE IH: Farmall JX 110,  PUMA 210 і 225, Maxxum 125, Magnum 340 і гусеничним трактором Quadtrac 600. Також, були ​​топові модель комбайна CASE IH 9240 на гусеничному ходу з 12-ти метрової зерновою жаткою MacDon FD 140.

  Крім того, кожен присутній міг ознайомитися з новинками техніки, а саме: c обприскувачем CASE IH 4430, бункером-перевантажувачі Unverferth 2070, 12-ти корпусним плугом Gregoire Besson SPSL B9 і аплікатором для внесення рідких добрив FAST 8218. З будівельної техніки CASE було представлено фронтальний навантажувач WL821, екскаватор-навантажувач 695ST і міні-екскаватор СХ18.

  «Наша компанія  є найбільшим  дилером CASE IH в світі. Для України сільськогосподарська техніка є дуже важливою, особливо коли вона сама передова та сучасна.  Наша компанія  забезпечує аграріїв саме такою унікальною технікою.  Ми продаємо не просто сільськогосподарську техніку, а час, який аграрії економлять використовуючи новітню сучасну технологію»,-  прокоментував генеральний директор TITAN MACHINERY UKRAINE Юрій Алаторцев.

  Більше  20 років компанія Titan Machinery пропонує найкращі рішення для сільського господарства і будівельної галузі. До її активів належить розгалужена мережа із 105 представництв в США і понад 14 представництв у Європі: Болгарії, Румунії, Україні та Сербії.TITAN MACHINERY UKRAINE – це якісні, надійні  та високі стандарти  передпродажного і післяпродажного обслуговування  клієнтів.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: