Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

TITAN MACHINERY UKRAINE - офіційний дистриб'ютор Case IH в Україні представив новинки сільськогосподарської техніки, що є унікальною на світовому ринку

Офіційний дистриб'ютор  Case IH представив на виставці «АГРО-2018» новітні технології  вертикального обробітку ґрунту, глибокого рихлення  та інші  інновації технологічних процесів та підходів к сільськогосподарської техніки.

TITAN MACHINERY UKRAINE - офіційний дистриб'ютор  сільськогосподарської техніки CASE IH в Україні. Компанія є українським представником найбільшого у світі дилера техніки CNH (бренди Case, New Holland, Steyr, Iveco, Magirus) всесвітньо відомої американської компанії Titan Machinery.

На виставці «АГРО-2018»  компанія  TITAN MACHINERY UKRAINE була представлена флагманськими моделями тракторів CASE IH: Farmall JX 110,  PUMA 210 і 225, Maxxum 125, Magnum 340 і гусеничним трактором Quadtrac 600. Також, були ​​топові модель комбайна CASE IH 9240 на гусеничному ходу з 12-ти метрової зерновою жаткою MacDon FD 140.

Крім того, кожен присутній міг ознайомитися з новинками техніки, а саме: c обприскувачем CASE IH 4430, бункером-перевантажувачі Unverferth 2070, 12-ти корпусним плугом Gregoire Besson SPSL B9 і аплікатором для внесення рідких добрив FAST 8218. З будівельної техніки CASE було представлено фронтальний навантажувач WL821, екскаватор-навантажувач 695ST і міні-екскаватор СХ18.

«Наша компанія  є найбільшим  дилером CASE IH в світі. Для України сільськогосподарська техніка є дуже важливою, особливо коли вона сама передова та сучасна.  Наша компанія  забезпечує аграріїв саме такою унікальною технікою.  Ми продаємо не просто сільськогосподарську техніку, а час, який аграрії економлять використовуючи новітню сучасну технологію»,-  прокоментував генеральний директор TITAN MACHINERY UKRAINE Юрій Алаторцев.

Більше  20 років компанія Titan Machinery пропонує найкращі рішення для сільського господарства і будівельної галузі. До її активів належить розгалужена мережа із 105 представництв в США і понад 14 представництв у Європі: Болгарії, Румунії, Україні та Сербії.TITAN MACHINERY UKRAINE - це якісні, надійні  та високі стандарти  передпродажного і післяпродажного обслуговування  клієнтів.