Як австрійський маркетолог став українським фермером

13.06.2018 17:50
 • Але Бруннер вирішив залишитися на українській землі і робити самостійний проект. Він зробив ставку на сільськогосподарський бізнес.

  Тоді фахівцю запропонували купити спорожніле агрогосподарство в селі Тимошівка в Черкаській області. Бізнесмен погодився. Підприємство, створене європейцем на українській землі, спочатку зробило ставку на рослинництво, через пару років основним бізнесом стало свинарство.

  Секрет черкаської свиноферми дуже простий – тут вирощують свиней без будь-яких антибіотиків. Сміливе рішення вимагає великих витрат, втім, результат того вартий. Втілювати в життя цей ризиковий бізнес-план почали з 150 свиноматок. Тепер їх тут 500. і майже 5 тис. поросят.

  Бруннер завіз маточне поголів’я з Австрії і запросив консультанта з Німеччини, який підказав особливий підхід до вирощування поросят. Фермер каже, що його підприємство і зараз є членом австрійської свинарській асоціації, а свиноматок постійно перевіряють і подають аналітичні дані.

  За останні 8 років в новаторську свиноферму вже інвестували близько $ 3 млн. Але на цьому Томас зупинятися не збирається. У планах – власна бійня за європейськими стандартами і мережа магазинів по Україні.

  За матеріалами: ubr.ua

   

   

   

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: