Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Горіховий Бум!

buk1-big.jpg

В Україні горіхова лихоманка. У регіонах з'являються цілі сади волоських горіхів - все через те, що цей бізнес приносить хороші гроші.

Зараз Україна вже в трійці світових експортерів цього продукту після Америки та Китаю.

З одного дерева збирали 40 кілограмів плодів. За рік-два - очікують ще більше.

Кожен саджанець 10 років тому обійшовся господареві в 50 гривень, зараз саджанці стоять в десять разів більше. Всього на гектар горіхового саду треба витратити до 100 тисяч гривень. Але інвестиція того варто, ціни на горіхи стабільно високі.

Майже весь наш горіх на експорт. Попит на нього величезний. І ціна хороша. Якщо у нас він по 120 гривень за кілограм, то в Європі - удвічі дорожче. І ціни ростуть. Ми в ЄС - основний продавець, адже в Україні горіхів вирощують більше, ніж у всіх країнах Європи разом узятих. Є вони мало не в кожному сільському подвір'ї.

За матеріалами: orehovod.com

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.