30-та Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018»

12.06.2018 17:58
 • Виставка «АГРО» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України.

   

  «АГРО-2018»  була зорієнтована на демонстрацію досягнень, налагодження зв’язків між виробниками та покупцями, відкриття українського ринку для зарубіжних компаній, а також на впровадження інноваційних рішень і технологій, які дозволять розвивати агропромисловий комплекс, мінімізуючи витрати і збільшуючи дохідність як великих і малих аграрних підприємств.

  Особлива увага приділялась: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства. Насичена ділова програма АГРО-2018 включала  цілу низку спеціалізованих конференцій та форумів, присвячених усім напрямкам розвитку сучасного аграрного комплексу України.

  Виставка «АГРО» є діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

  «Агро-2018» побила всі попередні рекорди. Ми нарахували 1308 компаній учасників з 17 країн світу. «АГРО-2018»  має 12 головних напрямків. Також в цього року ми зробили нові тематичні експозиції в рамках виставки: «AgroAutoShow» – тематичний фестиваль, експозиція легкових та комерційних авто; «Agro Food Fest» – тематичний фестиваль, експозиція ресторацій та крафтових виробників та «Аукціон племінних тварин». Хочу подякувати всім учасникам та гостям виставки! Також висловити вдячність  Міністерству аграрної політики та продовольства України за плідну співпрацю та допомогу в організації! Сподіваємось на співпрацю та зустріч в наступному році!» – організатор виставки «АГРО» Олександр Погребний

   

   

   

   

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: