На Черкащині відкрили «Інститут здоров’я рослин» світового рівня

08.06.2018 15:07
 • Інститут оснащений передовим обладнанням,  яке дозволяє робити комплекс різноманітних досліджень різного рівня складності, охоплюючи агрохімічний та агробіологічний напрямки, аналітичну роботу в різних галузях, впроваджувати високотехнологічні наукові дослідження.

  Таким чином, він стане першою в Україні науковою платформою світового рівня для досліджень у сфері агро. Засновником «Інституту здоров’я рослин» є вітчизняний лідер з виробництва високоякісних ЗЗР та мікродобрив ГК UKRAVIT – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах.

  «Сільське господарство – відновлювальна галузь, яка дасть людям майбутнього можливість виробляти практично будь-що. Використовуючи її як базу сировини, можна працювати у сферах фармацевтики, мікробіології, біохімії, будівельних матеріалів, відновлюваної енергетики і багатьох інших», – відзначає власник ГК «UKRAVIT» Віталій Ільченко.

  Ми не створюємо бренд – ми створюємо знак якості

  Інститут працюватиме у форматі «Green Chemistry» («зелена хімія»). Це – прогресивний підхід, який передбачає дбайливе ставлення до природи і максимальне зменшення використання шкідливих компонентів. Над запуском проекту працювали найкращі українські та зарубіжні вчені.

  Володимир Малиновський, старший науковий консультант інституту – “Ми інтегруємось в міжнародну науку. В Європі достатньо проектів світового маштабу, де потрібні учасники з різних країн світу і відтепер ми станемотаким партнером”.

  Інститут працюватиме у двох напрямках – науковий та аналітичний

  Дослідження проводитимуться на основі потужної лабораторної бази, оснащеної кращим світовим обладнанням. Розробки тестуватимуть в унікальному демоцентрі, який являє комплекс підземних теплиць, фітотронних кімнат та кліматичних камер і дозволяє вирощувати культури в реальних умовах упродовж всього року. Протестовані препарати запускатимуться у виробництво на «Фабриці агрохімікатів» у Черкасах, яка входить до складу ГК «UKRAVIT».

  «Ми плануємо розширюватись по всій Україні і будувати такі інтитути і в інших регіонах. До кінця року ми запустимо 6 додаткових виробничих цехів, що дасть можливість збільшити виробництво продукції до 16 тисяч, у той час, коли у  2014-му році на фабриці виробляли 2 тис. т продукції. ми повинні прагнути до отримання найвищих врожаїв. Принаймні вони мають бути абсолютно безпечними для наших клієнтів та для екології країни в цілому. «Інститут здоров’я рослин» готовий надавати аналітичні послуги аграрному сектору та захищати екологію України”, – узагальнив Віталій Ільченко.

  [video:https://youtu.be/EPrPJV25rYs]

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: