Офіційне відкриття освітньо-наукового Центру енергоефективності

01.06.2018 11:07
 • У Києві у Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) відбудеться офіційне відкриття освітньо-наукового Центру енергоефективності.

   

  Центр створено у КНУТД за підтримки Проекту GIZ “Реформа сектору енергоефективності” з метою впровадження вимог Закону України «Про енергетичну ефективність будівель».

   

  Центр стане практичною платформою для підготовки енергоменеджерів та сертифікованих енергоаудиторів, підвищення їх кваліфікації, демонстрації сучасного обладнання та технологій з енергоефективності.

   

  Основні напрями роботи Центру:

   

  ·        удосконалення освітнього процесу підготовки енергоменеджерів за програмами підготовки бакалаврів та магістрів у реальних умовах набуття практичних навичків у роботі;

   

  ·        досягнення кращих результатів енергоощадності завдяки застосуванню обладнання та технологій вітчизняних та зарубіжних передових компаній;

   

  ·        спільне виконання науково-дослідних робіт прикладного характеру в інтересах підприємств галузі.

   

  Також передбачено проведення навчальних курсів енергоаудиторів, науково-технічних заходів, стажувань та підвищення кваліфікації, акцій та ініціатив, надання консультацій та роз’яснень, розробка готових рішень у сфері енергоефективності для приватних домогосподарств, ОСББ, промислових об’єктів, а також використання відновлюваних джерел енергії.

   

  У відкритті Центру енергоефективності очікується участь таких осіб:

   

  ·        Роман Греба – заступник Міністра освіти і науки України,

   

  ·        Сергій Савчук – Голова Держенергоефективності,  

   

  ·        Іван Грищенко – ректор КНУТД,

   

  ·        Джордж Крістодореску – координатор сектору енергоефективності Німецького товариства міжнародного співробітництва в Україні «GIZ»;

   

  ·        Олександр Домбровський – народний депутат України, в.о. Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК;

   

  ·        Володимир Щелкунов – Президент ICC Ukraine.

   

  Організатор заходу – КНУТД за підтримки Проекту GIZ “Реформа сектору енергоефективності”, за інформаційної підтримки Держенергоефективності та інших партнерів.

   

  Реєстрація гостей – 10:30.  

   

  Початок –  11:00.

   

  Акредитація ЗМІ відбувається за тел.: +38 097 727-96-48, +38 044 256-84-27, osm@knutd.edu.ua(представник оргкомітету Інни Єрмоленко).

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: