Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Новий вірус у свиней загрожує людині

16 травня 2018
Переглядів:
199
svinki22.jpg

Збудник є приводом для занепокоєння, фахівці не знають як контролювати вірус.

Однією з нових смертельних загроз для людства є свинячий вірус, припустили дослідники з Університету Огайо.

Лабораторні тести показали, що свинячий дельта-короновірус з готовністю перестрибує між клітинами різних живих істот, включаючи і людину.

Патоген показує загальні характеристики зі смертельними вірусами, які викликали атипову пневмонію і близькосхідний респіраторний синдром. Загалом, обидва віруси забрали більше однієї тисячі життів, пише Sky.

На думку авторів дослідження, отримані висновки є приводом для серйозного занепокоєння, оскільки вченим поки не дуже зрозуміло, як контролювати вірус.

Свинячий дельта-короновірус вперше виявили серед свиней в Китаї у 2012 році, він не був пов'язаний з хворобами людей.

У 2014 році вірус показав здатність викликати діарею серед свиней в американському штаті Огайо, пізніше - у світі. Інфіковані свині можуть демонструвати такі симптоми, як блювота та діарея, а в деяких випадках тварини вмирають.

Однак нове дослідження продемонструвало, що вірус спрямовується на специфічні молекули рецептори на поверхні клітин повітряних шляхів і травного тракту. В ході лабораторних експериментів вірус прив'язував себе до рецепторів не тільки свиней, але курок, кішок і навіть людину.

За матеріалами: tsn.ua

16 травня 2018 17:50
переглядів:
199
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.