Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

На Житомирщині суд повернув державі майно ДПЗКУ на 7,7 млн грн

16 травня 2018
Переглядів:
156
374_1.jpg

Господарський суд Житомирської області задовольнив позов обласної прокуратури про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу філії «Бровківське хлібоприймальне підприємство» публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» загальною площею 11 тис. кв. м і вартістю 7,7 млн грн. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

За висновками слідства, виконавчий комітет Бровківської сільської ради Андрушівського району у 2012 році прийняв неправомірне рішення про надання приватному акціонерному товариству дозволу на оформлення права приватної власності на зазначений майновий комплекс.

Прокуратура встановила, що дозвіл надано у порушення вимог закону «Про управління об’єктами державної власності», тому що майновий комплекс перебував у державній власності.

Відтак, суд підтримав вимоги прокуратури і повернув майновий комплекс хлібоприймального підприємства державі.

За інформацією ДПЗКУ, «Бровківське хлібоприймальне підприємство» займається прийманням, доведенням якості до базисних кондицій, зберіганням і відвантаженням пшениці, кукурудзи, ячменю, жита, ріпаку та олійних культур. Загальна робоча складська місткість — 18 тис. тонн, добові потужності приймання зерна – 1,2 тис. тонн, відвантаження – 900 тонн.

За матеріалами: landlord.ua

16 травня 2018 14:40
переглядів:
156
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.