На Прикарпатті масово гинуть бджоли | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

На Прикарпатті масово гинуть бджоли

389.jpg

У Галицькому районі Прикарпаття створили комісію для з’ясування причини масової загибелі бджіл.

Про це повідомив начальник управління АПК Галицької РДА Володимир Бакалярчик.

"Пасічники направили своє звернення про масову загибель бджіл до райради. В районі створена комісія, вона виїхала на місце, де гинуть бджоли, відібрала проби бджіл і направила їх у лабораторію", - зазначив Бакалярчик.

За його словами, підприємство "Даноша", яке звинувачують у гибелі бджіл селяни, не має на території Деліївської та Ланівської сільрад посівів ріпаку чи інших культур, які можуть запилювати бджоли. Щоправда, власні поля, на яких поки нічого не зійшло, підприємство обробило гербіцидами. Відтак, зауважив, Бакалярчик, комісія має з’ясувати справжню причину загибелі бджолородин.

Відомо, що жителі села Лани звинуватили підприємство "Даноша" у загибелі 200 бджолородин. Пасічники стверджують, що підприємство обробило свої поля хімікатами, що призвело до загибелі комах, і вимагають від них компенсацію за збитки у сумі 300 тис. грн.

ТОВ "Даноша" - українська сільськогосподарська компанія, яка належить данським інвесторам і діє на території Калуського та Галицького районів з 2004 року. "Даноша" здійснює свою діяльність у двох основних напрямках: тваринництво та рослинництво. Земельний банк підприємства налічує 11 000 гектарів.

За матеріалами: Укрінформ

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.