Міжнародні дні поля в Україні 2018 | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Міжнародні дні поля в Україні 2018

8e7748e-field-43.jpg
Дата проведення події: 
20 червня 2018 09:00
22 червня 2018 15:00
Місце проведення: 
смт. Дослідницьке Васильківський район, Київська область
Організатори заходу: 
«ДЛГ Україна», «Аграрний демонстраційний та навчальний центр», IFWexpo Heidelberg GmbH. Фахову та технічну експертизу надає Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG e.V.) та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Запрошуємо Вас відвідати другу інноваційну виставку польового формату «Міжнародні Дні поля в Україні / International Field Days Ukraine 2018», яка пройде з 20 по 22 червня 2018 року у смт Дослідницьке, Васильківського району, Київської області.

Формат "Дні поля DLG" - є відкритою незалежною платформою для спілкування експертів-дорадників, а також виробників насіннєвого матеріалу, добрив, засобів захисту рослин та техніки для рослинництва з сільськогосподарськими виробниками. Сучасні сорти рослин, засоби виробництва, новітні технології, сільськогоcподарська техніка наживо та наукові винаходи - все це робить "Міжнародні дні поля в Україні" унікальною подією.

Чому варто відвідати International Field Days Ukraine 2018:

International Field Days Ukraine 2018 – це єдина в Україні спеціалізована виставка новітніх технологій рослинництва з демо-посівами та демонстраціями техніки роботі.

Тут, на одному заході одночасно cконцентрована більшість провідних ресурсних компаній. 400 нових сортів та гібридів, системи захисту та живлення, близько 300 машин та агрегатів для обробітку грунту, сівби, збирання та кормозаготівлі. Отже, є можливість порівняти та обрати оптимальні рішення саме для Вашого господарства!

Відвідати захоплююче випробовування обприскувачів на трасі DLG. Шанс побачити десять потужніших обприскувачів у змаганні на стійкість штанг випадає не щодня. Побач на власні очі, в кого це вийде найкраще.

Навчатись, навчатись і ще раз навчатись... Як підвищити ефективність не збільшуючи витрати? Про прості корисні речі цікаво і доступно в унікальних майстер–класах та семінарах від міжнародних агротренерів та доповідачів.

І ще одне. Це нагода зустріти старих друзів та зав‘язати нові знайомства, щоб поспілкуватись на професійні теми і не тільки. Бо! Команда International Field Days Ukraine 2018 дбає про те, щоб Ви провели свій час корисно та приїжджали до нас знову і знову!

Інформаційна листівка 2018