Міжнародні дні поля в Україні 2018

13.05.2018 19:45
 • Запрошуємо Вас відвідати другу інноваційну виставку польового формату «Міжнародні Дні поля в Україні / International Field Days Ukraine 2018», яка пройде з 20 по 22 червня 2018 року у смт Дослідницьке, Васильківського району, Київської області.

  Формат “Дні поля DLG” – є відкритою незалежною платформою для спілкування експертів-дорадників, а також виробників насіннєвого матеріалу, добрив, засобів захисту рослин та техніки для рослинництва з сільськогосподарськими виробниками. Сучасні сорти рослин, засоби виробництва, новітні технології, сільськогоcподарська техніка наживо та наукові винаходи – все це робить “Міжнародні дні поля в Україні” унікальною подією.

  Чому варто відвідати International Field Days Ukraine 2018:

  International Field Days Ukraine 2018 – це єдина в Україні спеціалізована виставка новітніх технологій рослинництва з демо-посівами та демонстраціями техніки роботі.

  Тут, на одному заході одночасно cконцентрована більшість провідних ресурсних компаній. 400 нових сортів та гібридів, системи захисту та живлення, близько 300 машин та агрегатів для обробітку грунту, сівби, збирання та кормозаготівлі. Отже, є можливість порівняти та обрати оптимальні рішення саме для Вашого господарства!

  Відвідати захоплююче випробовування обприскувачів на трасі DLG. Шанс побачити десять потужніших обприскувачів у змаганні на стійкість штанг випадає не щодня. Побач на власні очі, в кого це вийде найкраще.

  Навчатись, навчатись і ще раз навчатись… Як підвищити ефективність не збільшуючи витрати? Про прості корисні речі цікаво і доступно в унікальних майстер–класах та семінарах від міжнародних агротренерів та доповідачів.

  І ще одне. Це нагода зустріти старих друзів та зав‘язати нові знайомства, щоб поспілкуватись на професійні теми і не тільки. Бо! Команда International Field Days Ukraine 2018 дбає про те, щоб Ви провели свій час корисно та приїжджали до нас знову і знову!

  Інформаційна листівка 2018 

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: