Найдорожчі фрукти у світі

11.05.2018 07:35
 • Груша в формі Будди Існує навіть легенда, що кожна людина, яка скуштує цей плід, здобуде безсмертя. Ціна такої груші становить до 10 доларів за 1 штуку. 

  Яблука сорту Sekai-Ichi, в перекладі з японського означає «номер один в світі». Їх створено шляхом схрещення двох сортів яблук  — Ред Делішес и Голден Делішес. Вартість одного яблука – від $ 21. Пакуються в ящики по 28 штук. 

  Апельсини Dekopon Японські селекціонери схрестили апельсин і мандарин і тепер це вважається найсмачнішим цитрусовим фруктом. Ціна цього солодкого плоду складає 13 доларів за 1 штуку. 

  Полуниця Senbikiya Queen Секрет її дорогої ціни не в смаку, а в ідеальному розмірі, темно-червоний колір і блискуча поверхня роблять цю полуницю неймовірно привабливою. Красива упаковка з 12 ягодами коштуватиме 70 доларів. 

  Квадратний кавун Звичайний круглий кавун японці перетворили на квадратний. Для того щоб надати ягоді таку форму, фермери поміщають її в коробку, розмір якої збільшується по мірі росту плода. Його вартість – 800 доларів за 1 штуку. 

  Виноград Ruby Roman Кожна ягода має розмір кульки для пін-понгу. Смак – дуже солодкий. Вартість одного грона становить 65 доларів, але одного разу цей виноград був проданий за 10900 доларів, при цьому його вага становила всього 700 грам. 

  Ананаси з парку «Загублені сади Хелигана» в Корнуоллі. Це єдині ананаси, які вирощуються на території Європи (Англія). За ними важко доглядати, тому їх вартість має окуповувати всі витрачені зусилля. Найдорожчий екземпляр був проданий на аукціоні за ціною 15000 доларів. 

  Диня Yubari Це найдорожча диня в світі. Вона має ідеально круглу форму, тонку шкірку з красивим малюнком, соковиту і дуже смачну м’якоть помаранчевого кольору. Найвища ціна, яка була запропонована на аукціоні за дві дині, становила 27000 доларів. 

  Чорний кавун Densuke На кавуні немає жодної смужки або плями. Однотонна глянсова поверхня та солодкий смак. Ціна – 250 доларів за 1 штуку, але найбільший кавун був проданий за 6100 доларів. 

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: