Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Універсальний бульдозер ІМР-2М - інженерна машина, розроблена на базі танку

05 травня 2018
переглядів:
562
tank

Такий універсальний бульдозер може здійснювати ряд різноманітних робіт: розробку і переміщення ґрунту, розчищення снігу і чагарнику, валку дерев, корчування пнів, влаштування проходів в лісових завалах і руйнуваннях.

Корпус машини поділений на два відділення: управління та трансмісійне. Відділення управління розташоване в носовій (місце мехвода) і середній частинах корпусу (місце оператора). Трансмісійне відділення займає задню частину корпусу, в ньому знаходиться двигун машини, розташований поперечно і зміщений до лівого борту.

Для водіння по заданому курсу в умовах обмеженої видимості і відсутності орієнтирів базова машина має гіронапівкомпас.

Найбільш затребуваною машина стала під час ліквідації аварії на ЧАЕС. ІМР виявилася єдиною машиною, здатною працювати біля зруйнованого ядерного реактора. Вона забезпечила розчищення проходів до реактору, виконала необхідні заміри, видаляла розкидані навколо реактора уламки стрижнів з ядерним паливом, залишки стін. Вона ж починала будувати навколо реактора саркофаг, доставляла і встановлювала кранове обладнання.

За час роботи машини набирали так багато радіації, що броня сама ставала радіоактивною. Десятки, якщо не сотні ІМРов серед сотень інших машин стоять на покинутому аеродромі часів війни біля Прип'яті.

Згодом машину переробили. Модифікована модель отримала назву ІМР-2М. Основна відміннясть від поперелньої ІМР-2 —оснащення ковшом-ґрейфером для роботи з сипучими матеріалами і рихлення. 

Фото Станіслава Власенка спеціально для Agronews.ua

 

05 травня 2018 07:49
переглядів:
562