Суд арештував майно агрофірми, на яку здійснили рейдерську атаку | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Суд арештував майно агрофірми, на яку здійснили рейдерську атаку

jpg.

Майно сільськогосподарського кооперативу «Агрофірма Маріампольська», що у селі Луганка Петрівського району Кіровоградської області, постановив арештувати суддя Ленінського райсуду Кропивницького Андрій Загреба.

Дві ухвали про арешт корпоративних прав підприємства, шляхом заборони їх відчуження та земельних ділянок, шляхом заборони проведення щодо них реєстраційних дій суд ухвалив 4 і 6 квітня.

За фактом рейдерства Петрівський відділ поліції Долинського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області розпочав досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях. Згодом їх об’єднали в одне досудове розслідування за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15 (замах на злочин) – ч.4 ст.190 (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою) та ч.1 ст.358 КК України (підроблення документів).

Нагадаємо, 30 березня держреєстратор Кіровоградської обласної філії комунального підприємства «Благоустрій Шевченківського району» В. Кундас внесла зміни до Держреєстру, якими змінила організаційну форму, засновників і керівництво сільгоспкооперативу «Агрофірма Маріампольска», перетворивши його у підприємство-клон – ТОВ «Агрофірма Маріампольска». «Новим» керівником став працівник кооперативу, технік водокачки Володимир Тітаренко. У супроводі братів Дяченків він прибув на підприємство, заявивши свої права. Справжній керівник кооперативу Костянтин Міщанін заявив про рейдерство, адже співвласниками кооперативу є понад 200 людей. Рішення про зміну організаційної форми кооперативу ніхто з них не приймав.

За матеріалами: kypur.net

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.