Тараса Кутового визнали кращим міністром АПК в Європі | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Тараса Кутового визнали кращим міністром АПК в Європі

jpg.

Друге місце посів міністр сільського господарства Франції, а третє екс-міністр сільського господарства РФ.

Європейська асоціація аграрного бізнесу визначила найбільш ефективних міністрів у сфері агропромислового комплексу в країнах Європи.

Перше місце посів Тарас Кутовий, 18-й міністр сільського господарства в історії незалежності України, йдеться в релізі Асоціації. Критерієм відбору стали реформи, проведені під час каденції кандидата, прихильність європейському курсу розвитку галузі, а також відсутність корупційних скандалів, пов'язаних з персоною міністра. Дослідження проводилося в рамках аналізу агропромислових комплексів країн – основних експортерів продовольства на світовий і європейський ринок.

«Срібло» у міністра сільського господарства Франції Стефана Ле Фоля, який займав цей пост з 2012 до 2017 рр.

На третьому місці - Олексій Гордєєв, колишній міністр сільського господарства Російської Федерації. Гордєєв – рекордсмен на цій посаді, він був міністром АПК понад 9 років – з 1999 р. по 2009 р.

Тарас Кутовий був призначений міністром аграрної політики та продовольства в уряді Володимира Гройсмана у квітні 2016 року. Пробув на цій посаді рік і один місяць, після чого подав у відставку, бажаючи зосередитися на інвестиційній діяльності. Його відставка досі не проголосована Верховною Радою. В каденцію Кутового було закріплено, що 1% від згенерованого агропромисловим комплексом ВВП направляється на розвиток галузі. Також він домігся відмови уряду від невигідного для сільгоспвиробників варіанту земельної реформи.

Останнім часом обговорюється інформація, що він може відкликати заяву під натиском численних прохань з боку представників сільськогосподарського сектора. Також було висловлено припущення, що Тарасу Кутовому може бути запропонована посада віце-прем'єра з питань АПК.

Довідка

Європейська асоціація аграрного бізнесу (EAAE) об'єднує сільськогосподарських економістів та всіх осіб, які цікавляться проблемами сільськогосподарської і харчової промисловості та розвитку сільських районів в Європі. Основними завданнями Асоціації є: просування знань і розуміння економіки сільського господарства, особливо в європейському контексті; сприяння обміну досвідом, ідеями та інформацією між сільськогосподарськими бізнесменами.

За матеріалами: comments.ua

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.