Штучний інтелект допомагає колишньому співробітникові Microsoft стежити за коровами | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Штучний інтелект допомагає колишньому співробітникові Microsoft стежити за коровами

257.jpg

Розробники штучного інтелекту працюють над тим, щоб роботи почали допомагати фермерам по всьому світу. Голландська компанія Connecterra, директором якої є колишній співробітник Microsoft Ясир Хохар, пропонує фермерам свого «Інтелектуального помічника молочного фермера».

Технологічний прорив тепер торкнеться і сільського господарства. Інженери, які займаються розробкою штучного інтелекту працюють над тим, щоб підготувати помічників для фермерів.

Так голландська компанія Connecterra розробила свого «Інтелектуального помічника молочного фермера». Розробники протестували ІЇ у Європі і тепер готові вийти на ринок в США.

«Інтелектуальний помічник» кріпиться на шию корови і з допомогою комп’ютера допомагає господареві відслідковувати не тільки місце розташування корови, але і її загальний стан. Це допоможе стежити фермерам за здоров’ям і продуктивністю тварин.

Даним продуктом компанії похвалився на відео власник ферми Seven Oaks Dairy в Уэйнсборо, штат Джорджія. Фермер стверджує, що «інтелектуальний помічник» є дуже цінним співробітником, так як йому досить складно встежити за двома тисячами голів. Також він зауважив, що штучний інтелект допоміг підвищити його прибуток на 10%.

Ясір Хохар, колишній співробітник Microsoft і генеральний директор Connecterra, розповів, що штучний інтелект стане революцією в області фермерського господарства, однак людина все також буде відігравати важливу роль в процесі.

За матеріалами: golosherson.co.ua

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.