Штучний інтелект допомагає колишньому співробітникові Microsoft стежити за коровами

16.04.2018 17:50
 • Технологічний прорив тепер торкнеться і сільського господарства. Інженери, які займаються розробкою штучного інтелекту працюють над тим, щоб підготувати помічників для фермерів.

  Так голландська компанія Connecterra розробила свого «Інтелектуального помічника молочного фермера». Розробники протестували ІЇ у Європі і тепер готові вийти на ринок в США.

  «Інтелектуальний помічник» кріпиться на шию корови і з допомогою комп’ютера допомагає господареві відслідковувати не тільки місце розташування корови, але і її загальний стан. Це допоможе стежити фермерам за здоров’ям і продуктивністю тварин.

  Даним продуктом компанії похвалився на відео власник ферми Seven Oaks Dairy в Уэйнсборо, штат Джорджія. Фермер стверджує, що «інтелектуальний помічник» є дуже цінним співробітником, так як йому досить складно встежити за двома тисячами голів. Також він зауважив, що штучний інтелект допоміг підвищити його прибуток на 10%.

  Ясір Хохар, колишній співробітник Microsoft і генеральний директор Connecterra, розповів, що штучний інтелект стане революцією в області фермерського господарства, однак людина все також буде відігравати важливу роль в процесі.

  За матеріалами: golosherson.co.ua

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: