Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Штучний інтелект допомагає колишньому співробітникові Microsoft стежити за коровами

16 квітня 2018
Переглядів:
684
257.jpg

Розробники штучного інтелекту працюють над тим, щоб роботи почали допомагати фермерам по всьому світу. Голландська компанія Connecterra, директором якої є колишній співробітник Microsoft Ясир Хохар, пропонує фермерам свого «Інтелектуального помічника молочного фермера».

Технологічний прорив тепер торкнеться і сільського господарства. Інженери, які займаються розробкою штучного інтелекту працюють над тим, щоб підготувати помічників для фермерів.

Так голландська компанія Connecterra розробила свого «Інтелектуального помічника молочного фермера». Розробники протестували ІЇ у Європі і тепер готові вийти на ринок в США.

«Інтелектуальний помічник» кріпиться на шию корови і з допомогою комп’ютера допомагає господареві відслідковувати не тільки місце розташування корови, але і її загальний стан. Це допоможе стежити фермерам за здоров’ям і продуктивністю тварин.

Даним продуктом компанії похвалився на відео власник ферми Seven Oaks Dairy в Уэйнсборо, штат Джорджія. Фермер стверджує, що «інтелектуальний помічник» є дуже цінним співробітником, так як йому досить складно встежити за двома тисячами голів. Також він зауважив, що штучний інтелект допоміг підвищити його прибуток на 10%.

Ясір Хохар, колишній співробітник Microsoft і генеральний директор Connecterra, розповів, що штучний інтелект стане революцією в області фермерського господарства, однак людина все також буде відігравати важливу роль в процесі.

За матеріалами: golosherson.co.ua

16 квітня 2018 17:50
переглядів:
684
Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.