UKRAVIT допоможе фермерам врятувати посівну | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

UKRAVIT допоможе фермерам врятувати посівну

Ukravit.jpg

До уваги фермерів, які  постраждали в результаті конфлікту "Імперіа-агро" та "Таскомбанк" - компанія UKRAVIT готова домогти всім, хто опинився у складній ситуації, що склалася на ринку.

Нагадаємо, наразі триває багатомільйонний конфлікт між "Імперіа-Агро" та "Таскомбанк". У зв'язку із продажем незаконтрактованої продукції, багато фермерів опинилося у заручниках цієї ситуації. Сільгоспвиробники оплатили товар, який згодом опинився заблокованим на складах "Імперіа-Агро".

Створена ситуація ускладнюється тим, що зараз найактивніший пік посівної кампанії, тому, якщо конфлікт не вирішиться найближчим часом, і фермери не отримають посівний матеріал і ЗЗР, або не повернуть вкладені гроші - у більшості буде зірвана посівна.

Щоб не відбулося побідного колапсу, UKRAVIT пропонує всім фермерам, які постраждали в результаті конфлікту, звертатися до представників компанії, і ознайомитися з детальною інформацією про допомогу.
 
Телефон гарячої лінії: 0 800 301 401
Сайт www.ukravit.ua

 

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

 

Додати коментар
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.